REKLAMA

ENEL-MED: rozpoczęcie współpracy z Generali

2010-12-01 15:40
publikacja
2010-12-01 15:40

Centrum Medyczne ENEL-MED podpisało umowę z GENERALI ŻYCIE T.U. S.A. i GENERALI T.U. S.A. W ramach współpracy ENEL-MED odpowiadać będzie za realizację usług medycznych dla klientów obu spółek ubezpieczeniowych od dnia 1 grudnia 2010 roku. 


W ramach umowy ENEL-MED będzie wykonywać świadczenia medyczne dla klientów Generali, które  obejmują konsultacje specjalistyczne oraz diagnostykę laboratoryjną we wszystkich oddziałach Centrum Medycznego w Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Do dyspozycji pacjentów pozostają także usługi rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej dostępne w Warszawie, Poznaniu, Mielcu, Łomży i Lublinie.

- Współpraca między centrami medycznymi a ubezpieczycielami to rynek o dużym potencjale rozwoju, który upodabniać będzie się do systemu istniejącego obecnie w krajach Europy Zachodniej. Korzyści dla pacjentów wynikające z posiadania takiego ubezpieczenia zdrowotnego są bowiem praktycznie takie same, jak w przypadku abonamentów medycznych dla firm. Za stałą miesięczną opłatę, która często jest niższa niż koszt jednej wizyty lekarskiej, pacjent otrzymuje dostęp do kompleksowej opieki zdrowotnej – wyjaśnia Izabela Czekalska, Kierownik Działu Ubezpieczeń Zdrowotnych Centrum Medycznego ENEL-MED.

Generali to kolejna firma ubezpieczeniowa, z którą Centrum Medyczne ENEL-MED nawiązało współpracę. Pozostałe towarzystwa to Allianz, InteRisk Vienna Insurance Group, Inter Polska Uniqa S.A oraz Signal Iduna./ Euro RSCG Sensors
Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia i zyskaj nawet 1300 zł premii!

Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia i zyskaj nawet 1300 zł premii!

Advertisement

Powiązane

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki