REKLAMA
Początek gorący, a to dopiero rozgrzewka! Ruszyły Wakacje na giełdzie

    EMAX: Informacja o przekroczeniu 50% ogólnej liczby głosów na WZ

    2007-03-07 17:21
    publikacja
    2007-03-07 17:21
    Spis treści:

    1. RAPORT BIEŻĄCY

    2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

    3. INFORMACJE O PODMIOCIE

    4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

    KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
    Raport bieżący nr 30 / 2007
    Data sporządzenia: 2007-03-07
    Skrócona nazwa emitenta
    EMAX
    Temat
    Informacja o przekroczeniu 50% ogólnej liczby głosów na WZ
    Podstawa prawna
    Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
    Treść raportu:
    Zarząd Emax S.A. informuje o otrzymaniu w dniu 6 marca 2007 roku zawiadomienia, w trybie art. 69 ust. 1 pkt 1 w związku z art. 69 ust. 4 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o ofercie publicznej i warunkach wprowadzenia instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, iż w dniu 28 lutego 2007 roku Sąd Rejonowy dla m. St. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego dokonał rejestracji połączenia ComputerLand S.A. ze spółką VBB sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ("Połączenie").

    W wyniku przedmiotowego Połączenie nastąpiło przeniesienie całego majątku VBB sp. z o.o. na ComputerLand S.A., który wstąpił we wszystkie prawa i obowiązki VBB sp. z o.o., w tym, w szczególności w prawa z należących dotychczas do VBB sp. z o.o. 301 292 akcji imiennych Emax S.A. uprzywilejowanych co do głosu oraz 511 955 akcji zwykłych Emax S.A. na okaziciela, stanowiących łącznie 23,6% kapitału zakładowego Emax S.A. i uprawniających do wykonywania 31,9% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Emax S.A.

    Łączny udział ComputerLand S.A. w ogólnej liczbie głosów w Emax S.A. nie zmienił się i nadal wynosi 66% jednakże zmienił się bezpośredni udział ComputerLand S.A. w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Emax S.A. Przed Połączeniem ComputerLand S.A. posiadał bezpośrednio 417 128 akcji imiennych Emax S.A. uprzywilejowanych co do głosu oraz 67 230 akcji zwykłych na okaziciela Emax S.A., stanowiących 14,05% kapitału zakładowego Emax S.A. oraz upoważniających do wykonywania 2 152 870 głosów na Walnym Zgromadzeniu Emax S.A. , tj. 34,1% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Emax S.A. oraz posiadał pośrednio przez podmiot zależny – VBB sp. z o.o. 301 292 akcje imienne Emax S.A. uprzywilejowane co do głosu oraz 511 955 akcji zwykłych Emax S.A. na okaziciela, stanowiących łącznie 23,6% kapitału zakładowego Emax S.A. i uprawniających do wykonywania 31,9% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Emax S.A.

    W wyniku Połączenia ComputerLand S.A. posiada bezpośrednio 718 420 akcji imiennych Emax S.A. uprzywilejowanych co do głosu oraz 519 185 akcji zwykłych Emax S.A. na okaziciela, stanowiących 37,65% kapitału zakładowego Emax S.A. i uprawniających do wykonywania 4 171 285 głosów, tj. 66% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Emax S.A.

    MESSAGE (ENGLISH VERSION)

    INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

    PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
    Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
    2007-03-07 Piotr Kardach Prezes Zarządu
    2007-03-07 Paweł Nowacki Członek Zarządu
    Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
    Tematy
    Ranking najtańszych kont firmowych dla JDG z premią dla aktywnych – czerwiec 2026 r.
    Ranking najtańszych kont firmowych dla JDG z premią dla aktywnych – czerwiec 2026 r.

    Komentarze (0)

    dodaj komentarz

    Powiązane:

    Polecane

    Najnowsze

    Popularne

    Ważne linki