REKLAMA

Dwa razy po 700 zł od Nest Banku. Promocja dla firm

Dominika Florek2023-09-25 07:30redaktor Bankier.pl
publikacja
2023-09-25 07:30

Przedsiębiorcy w promocjach Nest Banku mogą otrzymać 1400 zł. Połowa nagrody wypłacana jest w formie premii pieniężnej, a druga część jako voucher do wykorzystania na zakupy za pośrednictwem Allegro. 

Dwa razy po 700 zł od Nest Banku. Promocja dla firm
Dwa razy po 700 zł od Nest Banku. Promocja dla firm
fot. Roman Samborskyi / / Shutterstock

Nagroda oferowana przez Nest Bank składa się z premii pieniężnej w wysokości 700 zł przelewanej bezpośrednio na rachunek beneficjenta oraz z karty podarunkowej do wykorzystania na zakupy na Allegro o wartości 700 zł. Łącznie przedsiębiorcy otwierający konto firmowe mogą otrzymać 1400 zł.

50 zł od Nest Banku za założenie konta firmowego

Pierwszą częścią premii pieniężnej jest nagroda w wysokości 50 zł za samo założenia konta firmowego w promocji "Otwórz BIZnest Konto i otrzymaj nawet 300 zł". Zanim pieniądze zostaną przelane na rachunek przedsiębiorca, musi spełnić dwa warunki: udzielić zgód marketingowych na wszystkie kanały kontaktu oraz wykonać jedną dowolną płatność kartą, Blikiem lub przelewem.

250 zł premii za aktywności

Kolejne środki w ramach promocji oferty promocyjnej "Otwórz BIZnest Konto i otrzymaj nawet 300 zł" Nest Bank wypłaca w formie pięć razy po 50 zł za łączne spełnienie następujących warunków:

  • zapewnienie miesięcznych wpływów na kwotę co najmniej 5 000 zł na konto firmowe,
  • wykonanie w każdym z pięciu pierwszych miesięcy przelewu do ZUS lub US,
  • zrealizowanie min. 3 dowolnych płatności Blik, kartą lub przelewem w każdym z pięciu pierwszych miesięcy od założenia rachunku.

Podsumowując, łącznie w promocji przedsiębiorcy mogą otrzymać do 300 zł premii za: założenie konta firmowego oraz wykonanie określonych w regulaminie aktywności. Oferta jest ważna od 1 sierpnia do 31 października 2023 r.

Otwórz BIZnest konto i odbierz premie »

Do 400 zł za terminal płatniczy

Drugą promocją, w której Nest Bank wypłaca premię pieniężną jest oferta „Nawet 400 zł za terminal płatniczy”. Tym razem bank wypłaca nagrodę za podpisanie umowy o terminal płatniczy. Wysokość premii uzależniona jest od rodzaju urządzenia udostępnionego w ramach umowy oraz obrotów na terminalu. Warunkiem otrzymania bonusu jest wyrażenie i utrzymanie zgody na przekazywanie informacji marketingowych za pomocą wiadomości e-mail, SMS-ów, telefony i powiadomienia PUSH.

Promocja Nest Banku „Nawet 400 zł za terminal płatniczy”

Wysokość premii

Obrót na terminalu

Aplikacja Nest POS

100 zł

5 000 zł i więcej

Terminal Tradycyjny

100 zł

5 000 zł – 7 999,99 zł

200 zł

8 000 zł – 9 999,99 zł

300 zł

10 000 zł – 14 999,99 zł

400 zł

15 000 zł i więcej

Źródło: Opracowanie własne na podstawie regulaminu promocji „Nawet 400 zł za terminal płatniczy”.

W ramach Programu Polska Bezgotówkowego Przedsiębiorcy otrzymują zwolnienie od miesięcznej opłaty za dzierżawę terminala oraz prowizję 0 zł od transakcji do czasu osiągnięcia obrotu 42 tys. zł w skali 5 miesięcy. Po tym okresie albo w przypadku, gdy dojdzie do przekroczenia limitu obrotu wykonanych transakcji miesięczne koszty związane z dzierżawą terminala płatniczego będą zgodne z umową zawartą z PayTel S.A.

700 zł do wykorzystania na Allegro

Poza standardową premią Nest Bank ma w swoim portfolio drugą promocję. W ofercie przedsiębiorcy mogą otrzymać voucher na sumę 700 zł do wykorzystania na zakupy w serwisie Allegro. Co trzeba zrobić, aby otrzymać bon? Promocja „700 PLN na karcie podarunkowej Allegro dla klientów promocji Nest Bank - edycja 2” przeznaczona jest dla przedsiębiorców, którzy spełnią łącznie następujące warunki:

  • prawidłowo zarejestrują w ramach Allegro nowe Konto Firma (NIP, który do tej pory nie był zarejestrowany w bazie Allegro), z wykorzystaniem linku otrzymanego z Nest Banku,
  • w okresie trwania promocji wystawią na założonym koncie na Allegro przynajmniej jedną ofertę sprzedaży.

Promocja „700 PLN na karcie podarunkowej Allegro dla klientów promocji Nest Bank - edycja 2” trwa do wyczerpania puli kart podarunkowych, jednak nie dłużej niż do dnia 31 grudnia 2023. r. do godziny 23:59.

BIZnest konto w promocji otworzysz tutaj »

Publikacja zawiera linki afiliacyjne.
Źródło:
Dominika Florek
Dominika Florek
redaktor Bankier.pl

Redaktor Bankier.pl. Doktorantka na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Zajmuje się tematyką konsumencką, śledzi także nowości w sektorze MSP. Monitoruje ofertę produktów bankowych dla firm, przygotowując rankingi kont dla przedsiębiorców. Tel.: +48 71 748 95 13

Tematy
Szybki kredyt dla firm online. Wniosek złożysz bez wizyty w placówce

Szybki kredyt dla firm online. Wniosek złożysz bez wizyty w placówce

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Prześwietlamy promocje

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki