Duże banki zapowiadają przerwy

Na utrudnienie w dostępie do niektórych usług bankowych i maklerskich muszą przygotować się klienci kilku instytucji. Weekendowe prace konserwacyjne zapowiadają Santander Bank, ING Bank Śląski i BNP Paribas Bank.

Przerwę techniczną na najbliższy weekend zapowiada Santander Bank. Od piątku, 17 maja, od godz. 22:30 nie będzie można korzystać z Przelewu24, BLIK, przelewów natychmiastowych i przelewów zwykłych. Od godziny 0:00 niedostępna będzie także bankowość mobilna i internetowa. W tym czasie bez zakłóceń skorzystamy z kart i bankomatów oraz wpłatomatów. Przerwa zakończy się w sobotę, 18 maja, o godzinie 16:00.

(fot. lucadp / YAY Foto)

BNP Paribas Bank informuje o planowanej przerwie w działaniu bankowości internetowej. 18.05 od godz. 00:00 do godz. 10:00 serwis transakcyjny będzie niedostępny.

W sobotę, 18 maja, przeprowadzenie prac technologiczno-serwisowych zapowiada ING Bank Śląski. Od godziny 8:00 do 18:00 niedostępne będą moduł Makler w systemie bankowości internetowej oraz aplikacja ING Makler Mobile. W nocy z 19 na 20 maja od 00:00 do 05:30 będą miały miejsce kolejne prace serwisowe, podczas których wystąpią utrudnienia w zakresie korzystania z:

  • bankomatów i wpłatomatów,
  • systemu bankowości internetowej Moje ING (w tym Kantoru i modułu Makler) oraz aplikacji mobilnej Moje ING mobile,
  • systemu bankowości internetowej ING Business i jego wersji mobilnej,
  • płatności BLIK, 
  • przelewów ekspresowych,
  • płatności internetowych za pomocą Płać z ING.

Nie będzie także możliwości nadawania PIN, zamówienia karty Mastercard w telefonie, przypisania do telefonu karty Mastercard w telefonie (aktywacja płatności) i dodania karty VISA zbliżeniowa do aplikacji Google Pay.

MK

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne