Druga edycja konferencji "Bancassurance 2007"

Institute for International Research zaprasza do udziału w drugiej edycji konferencji "Bancassurance 2007", która odbędzie się 13 - 15 marca 2007 roku, w Warszawie, w hotelu Jan III Sobieski.

Celem spotkania jest prezentacja kierunków rozwoju rynku bancassurance w świetle zachodzących zmian prawnych i ekonomicznych. Szczególną uwagę poświęcimy nowelizacji umowy ubezpieczeniowej na rzecz osób trzecich, jej skutkom dla wszystkich uczestników rynku. W ramach studium przypadku zaprezentujemy różne modele współpracy, budowę dobrej, spójnej oferty dla klienta związanego z firmą ubezpieczeniową bądź bankiem. Ponadto omówimy nowe prawa i obowiązki, jakie spoczywają na doradcy finansowym w aspekcie zmian kapitałowych zachodzących na rynku.

Trzeciego, specjalnego dnia konferencji analitycy związani z bancassurance pokażą czynniki najsilniej wpływające na sukces na tym rynku - Rynek finansowy i jego oddziaływanie na sukces bancassurance w Polsce. Do udziału w Konferencji zaprosiliśmy między innymi przedstawicieli takich firm jak ING Investment Management (Polska) SA, Inter Partner Assistance Polska SA (grupa AXA), Commercial Union Polska, Bank Zachodni WBK, BRE Ubezpieczenia, AIG Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych.

Patronem medialnym konferencji są: Bankier.pl, Gazeta Ubezpieczeniowa, Gazeta Bankowa, Nasz Rynek Kapitałowy, egospodarka.pl.
Sponsorem konferencji jest COMARCH SA.
Szczegółowy program: WWW.iir.pl/E0374.
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne