REKLAMA

Dominik Fajbusiewicz zdobywcą nagrody im. Profesora Remigiusza Kaszubskiego

2016-03-17 10:08
publikacja
2016-03-17 10:08
Dominik Fajbusiewicz zdobywcą nagrody im. Profesora Remigiusza Kaszubskiego
Dominik Fajbusiewicz zdobywcą nagrody im. Profesora Remigiusza Kaszubskiego
fot. Idea Bank / / Idea Bank

Do wyróżnień zdobytych przez Dominika Fajbusiewicza, autora nowatorskich rozwiązań bankowych, takich jak zamawiany przez aplikację Mobilny Wpłatomat, przestrzenie coworkingowe Idea Hub czy system do zarządzania firmą Idea Cloud, dołączyła nagroda im. Remigiusza Kaszubskiego. Przyznany przez Związek Banków Polskich prestiżowy laur, jest uhonorowaniem wizjonerskiej działalności członka zarządu Idea Banku w dziedzinie bankowości.

Człowiek Roku Innowacji w Biznesie Briefu 2014, Wizjoner Rynku IT@Bank 2015, Outstanding Executive wg Global Business Excellence Awards 2015 oraz Innovator of the Year 2015 wg Best in Biz i Stevie Awards. Wymienione tytuły nie pozostawiają wątpliwości, że Dominik Fajbusiewicz, za sprawą swojego wybitnego talentu do tworzenia innowacyjnych usług bankowych dla MSP, wyznacza trendy w bankowości. Teraz członek zarządu Idea Banku ma kolejny powód do dumy, w postaci wyjątkowej nagrody przyznanej przez Związek Banków Polskich.

Podczas organizowanego 9 marca br. Forum Bankowego, pod hasłem „Banki w programie oczekiwanego przyspieszenia gospodarczego kraju”, po raz czwarty przyznano nagrody im. Profesora Remigiusza Kaszubskiego - kreatora innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie bankowości elektronicznej oraz prawa nowych technologii. Celem konkursu było wyróżnienie osób, których działalność w dziedzinie bankowości zaznaczyła się w sposób szczególny i ma charakter kreatywny.

Dominik Fajbusiewicz, obok dr. Michała Polasika – adiunkta na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Jarosława Mastalerza - wiceprezesa zarządu ds. operacji i informatyki mBanku, został laureatem tegorocznej nagrody. Mirosław Groszek, wiceprezes zarządu Związku Banków Polskich wręczając statuetkę, uzasadnił, że wybór kandydata podyktowany był innowacyjnymi rozwiązaniami wdrażanymi  w Idea Banku, takimi jak Idea Cloud, Mobilny Wpłatomat oraz Idea Hub. Laureatów wyłoniła kapituła, w skład której wchodzili liczni przedstawiciele polskich instytucji finansowych.

– Ta na nagroda ma dla mnie szczególne znaczenie, ze względu na wielki talent i osiągnięcia osoby, na cześć której została ustanowiona. To dla mnie prawdziwy zaszczyt, że moje pomysły doceniło tak znamienite grono ekspertów z zakresu bankowości – mówi Dominik Fajbusiewicz. – Nie zamierzam jednak spoczywać na laurach, ponieważ wiem, że mogę jeszcze wiele zrobić, by wesprzeć przedsiębiorców. Chcę dalej tworzyć narzędzia, które będą ułatwiać prowadzenie biznesu – podkreśla.

Laureat nagrody jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz studiów MBA na Nottingham Trent University w Wielkiej Brytanii. Od 2010 r. zasiada w zarządzie Idea Banku. Karierę rozpoczął w firmie Expander, jest współtwórcą marek Open Finance, Noble Bank, Home Broker i Tax Care.

Idea Bank

Źródło:BankierPress
Tematy
Konto Firmowe i Karta przez rok za bezwarunkowe 0 zł

Konto Firmowe i Karta przez rok za bezwarunkowe 0 zł

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~asd
fajfusiewicz to powinien do pierdla iśc a nie nagrody dostawać za te pomysły z Paretami czy kredytami (pożyczka bezzwrotna)

Powiązane: Bankowość 3.0 - Ludzie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki