REKLAMA

Kolejna niemiecka drogeria wchodzi do Polski

2021-04-19 09:25
publikacja
2021-04-19 09:25
Kolejna niemiecka drogeria wchodzi do Polski
Kolejna niemiecka drogeria wchodzi do Polski
fot. Bjoern Wylezich / / Shutterstock

Kolejna niemiecka sieć otworzy drogerie w Polsce. Już wkrótce klienci zrobią zakupy w "Dm-drogerie markt". Niemiecki gigant zamierza na początek udostępnić 12-15 placówek na terenie całego kraju.

Nowa firma pojawi się na polskim rynku drogeryjnym. Niemiecki gigant zamierza otworzyć w Polsce sklepy z kosmetykami marki "Dm-drogerie markt". Na początek nie jeden market, a 12-15 placówek, wynika z oferty pracy zamieszczonej przez niemiecką firmę. Do obowiązków managera regionalnego należeć będzie "budowanie, zarządzanie, prowadzenie i rozwój biznesu, na który składać się będzie ok. 12-15 sklepów".

Sieć "Dm-drogerie markt" sprzedająca kosmetyki, środki do pielęgnacji włosów i ciała, artykuły gospodarstwa domowego, artykuły medyczne i zdrową żywność będzie konkurencją dla Rosmmanna, który aktualnie jest "największą siecią tego segmentu działającą na polskim rynku" – podaje serwis Wiadomości Handlowe.

Centrala niemieckich drogerii ma powstać we Wrocławiu. Firma już poszukuje pracowników m.in. na stanowiska: managera regionalnego, kierownika sklepu oraz (Junior) IT Consultant SAP ERP / (Junior) SAP application supervisor. Miejscem pracy jest stolica województwa dolnośląskiego.

Dm-drogerie markt GmbH zatrudnia 41 tys. osób na terenie Niemiec. Sieć działa również w 13 krajach Unii Europejskiej m.in. w Austrii, Czechach, na Słowacji i Węgrzech. W ostatnim czasie, w 2017 roku, firma weszła na włoski rynek. 

DF

Źródło:
Tematy
Załóż konto osobiste – bez zbędnych opłat i zgarnij do 250 zł za jego założenie

Załóż konto osobiste – bez zbędnych opłat i zgarnij do 250 zł za jego założenie

Komentarze (3)

dodaj komentarz
wrecker
Nie przetrwają. Przecież co trzeci Polak głosuje na PiS a wiec nie tknie czegoś co niemieckie. Nie wejdzie do Lidla, nie wsiądzie do Volkswagena lub Mercedesa. Wiadomo, że jak niemieckie to złe
pozhoga
Na szczęście tacy jak ty się nie brzydzą, Mercedes uratowany.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki