REKLAMA

Dent-a-Medical zmieni nazwę i wejdzie w fotowoltaikę

2021-09-27 17:56
publikacja
2021-09-27 17:56
Dent-a-Medical zmieni nazwę i wejdzie w fotowoltaikę
Dent-a-Medical zmieni nazwę i wejdzie w fotowoltaikę
/ gpw.pl

Dent-a-Medical przyjął założenia strategii na lata 2021-24 i zakłada m.in. wejście w segment fotowoltaiki oraz w obszar przetwarzania i zarządzania odpadami - podała spółka w komunikacie.

Strategia spółki zakłada prowadzenie projektów fotowoltaicznych - zarówno bezpośrednio przez spółkę, jak i podmioty, w których będzie ona udziałowcem oraz akwizycje w zakresie fotowoltaiki.

Ponadto, Dent-a-Medical chce realizować parki fotowoltaiczne oraz współpracować z producentami paneli i osprzętu segmentu fotowoltaiki, a także przeprowadzać montaż parków fotowoltaicznych i przygotowywać dokumentację związaną z projektowaniem i tworzeniem parków fotowoltaicznych.

W związku z realizacją strategii zarząd zamierza m.in. zaproponować najbliższemu NWZ zmianę nazwy spółki na EKO-OZE oraz emisje akcji - publiczną w liczbie 41.573.865 akcji, z zachowaniem prawa poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy, a także prywatną w liczbie 1 mln akcji skierowaną do wskazanego przez zarząd podmiotu. Cena emisyjna w obu przypadkach ma wynieść 0,15 zł za akcję.

Zarząd planuje zwołać NWZ na 25 października 2021 r.

Dent-a-Medical to sieć klinik świadczących obsługę w pełnym zakresie usług stomatologicznych. (PAP Biznes)

doa/ ana/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Otwórz Konto Mój Biznes i zyskaj nawet 1800 zł

Otwórz Konto Mój Biznes i zyskaj nawet 1800 zł

Komentarze (3)

dodaj komentarz
cas33
Wyczuli forsę w rozwijającej się branży. Przed nimi inni tak zrobili i się przebranżowili, choćby Maxcom Eco Energy.
newsman
dziwie sie ze taka spolka jeszcze jest notowana to najwiekszy szwindel od dawna kiedys kupilem po 6 groszy i jak bylo po 12 groszy to sprzedalem ale widze ze strzyga barany dalej takie rzeczy to tylko w kraju nad wisla
tubak
Coś mi to przypomina. To już kiedyś było.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki