REKLAMA

Degiro: Chcemy mieć 25% polskiego rynku

Aleksandra Jaros2014-09-03 14:16
publikacja
2014-09-03 14:16

Degiro jest międzynarodowym domem maklerskim, który 3 września rozpoczął działalność także na polskim rynku. Firma ma świadczyć usługi zarówno dla inwestorów instytucjonalnych jak i indywidualnych. Plan jest dość ambitny - Chcemy być liderem na każdym z naszych rynków z udziałem co najmniej 25% - mówi prezes i współzałożyciel firmy Niels Klok.


Oferta brzmi zachęcająco, bo jak reklamuje się Degiro, oferowane przez dom maklerski usługi będą nawet o 80% tańsze niż u konkurencji. - Zbudowaliśmy w pełni nowy system, w ramach którego wszystkich inwestorów indywidualnych obsługujemy jako jednego dużego inwestora instytucjonalnego. To przekłada się na spore oszczędności i możliwość obniżenia marż nawet do 80% - wyjaśnia prezes. Wachlarz usług jest dosyć szeroki i dotyczy m.in. obligacji, kontraktów futures czy akcji. Degiro współpracuje także z Warszawską Giełdą Papierów Wartościowych, a więc inwestorzy na bieżąco będą informowani o cenach akcji notowanych na GPW.

Dom maklerski Derigho zaczął swoją działalność w 2008 r. w Holandii i do tej pory zyskał miano drugiego co do wielkości gracza na tym rynku. Plany firmy sięgają jednak znacznie dalej. W ciągu roku mamy zamiar działać w 21 krajach Europy objętych zasięgiem dyrektywy MiFID. Przyszłość pokaże jak szybko będziemy mogli wkroczyć także na inne rynki. dodaje Niels Klok.

Źródło:
Tematy
Boom na hipoteki oswoil spoleczenstwo z ubezpieczeniami

Boom na hipoteki oswoil spoleczenstwo z ubezpieczeniami

Komentarze (3)

dodaj komentarz
~Sam
do Rysiek- znaczy że polak jest taki mądry i musi się ryć wszędzie gdzie go wykiwają, nawet setny raz, przecież i tak na bieżąco nas kiwają ile się da.
~Mirek
A ja bym chciał mieć brylant wielkości strusiego jaja.
~rysiek
Znowu jakas nowa sekta zlodziei chcacych okrasc polakow z ostatnich skarpetek

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki