REKLAMA

Darmowe konto firmowe i terminal płatniczy z premią do 2700 zł

2021-05-17 06:00
publikacja
2021-05-17 06:00
Darmowe konto firmowe i terminal płatniczy z premią do 2700 zł
Darmowe konto firmowe i terminal płatniczy z premią do 2700 zł
fot. Zayne C / / Shutterstock

Darmowe konto firmowe na minimum rok i bezpłatne korzystanie z terminala płatniczego przez kilkanaście miesięcy to nie wszystko. Banki kuszą przedsiębiorców dodatkowo wysokimi premiami pieniężnymi. Zyskać można nawet 2700 zł za polecanie rachunku oraz za wykonywanie aktywności.

Przedsiębiorcy, którzy do tej pory nie przyjmowali płatności bezgotówkowych mogą skorzystać z bezpłatnej dzierżawy terminalu płatniczego nawet przez 18 miesięcy (rok w ramach programu Polska Bezgotówkowa oraz dodatkowe pół roku od banku). Banki oferują także darmowe prowadzenie konta firmowego na okres co najmniej 12 miesięcy oraz premie pieniężne dla osób, które zaczynają przygodę z własnym biznesem.

Porównanie darmowych kont firmowych z terminalem płatniczym i premiami

Lp.

Nazwa banku

Nazwa rachunku

Opłata za prowadzenie

Na jak długo możliwy jest brak abonamentu za terminal?

Suma premii *

1.

Bank Pekao

Promocja „1200 zł premii dla firm i 0 zł za konto i kartę”

0 zł

18 miesięcy

2 700 zł

2.

mBank

Promocja „Załóż firmę i konto firmowe z premią 300 zł”

0 zł

18 miesięcy

300 zł

3.

Credit Agricole

„Konto Biznes za 0 zł z PREMIĄ do 1700 zł”

0 zł

12 miesięcy

1 700 zł

4.

Santander Bank Polska

Konto Firmowe Godne Polecenia w „Promocji dla przedsiębiorców VI”

0 zł

12 miesięcy

1 300 zł

5.

Bank Millennium

Promocja "Zyskaj z kontem dla Biznesu"

0 zł

12 miesięcy

600 zł

6.

Nest Bank

BIZnest Konto

0 zł

12 miesięcy

400 zł

*Suma premii pieniężnych, które można otrzymać za aktywności na koncie oraz dodatkowe działania (np. polecanie rachunku).

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl na podstawie informacji udostępnionych przez banki, stan na 12.05 porównywarki produktów finansowych www.bankier.pl/smart

Porównanie rachunków bankowych stworzyliśmy na podstawie kwietniowego kwartalnego rankingu najlepszych kont firmowych. Pod uwagę, podczas przygotowania zestawienia najlepszych ofert darmowych kont firmowych z terminalem płatniczym oraz premiami pieniężnymi, braliśmy trzy kryteria:

 • wysokość opłaty za prowadzenie rachunku biznesowego (przez pierwszy rok działalności),
 • czas, przez który przedsiębiorca może korzystać z darmowego terminalu płatniczego,
 • sumę premii pieniężnych za aktywności.

W pierwszej kolejności przyjrzeliśmy się opłatom za prowadzenie rachunku firmowego w 11 bankach z kwietniowego rankingu. Do zestawienia zakwalifikowane zostały te konta biznesowe, za które przez okres min. 12 miesięcy przedsiębiorca nie musi płacić. Następnym  kryterium warunkującym miejsce produktu w rankingu, jest okres, przez który klient nie ponosi opłaty abonamentowej za dzierżawę terminalu płatniczego. Trzeci czynnik to wysokość premii pieniężnych, jaką banki oferują klientom w ramach danego produktu (braliśmy pod uwagę zarówno bonusy pieniężne (za wykonywanie aktywności na koncie) oraz pozostałe premie pieniężne, które przedsiębiorca może otrzymać (np. za polecanie rachunku).

Bank Pekao – Promocja „1200 zł premii dla firm i 0 zł za konto i kartę”

Pierwsze miejsce w porównaniu darmowych kont firmowych z terminalem płatniczym i premią pieniężną zajął Bank Pekao. Prowadzenie Konta Przekorzystnego Biznes jest bezpłatne przez okres 12 pierwszych miesięcy. Natomiast darmowe korzystanie z terminalu płatniczego dostępne jest dłużej – do 18 miesięcy. Dodatkowo klienci biznesowi mogą otrzymać maksymalnie 1200 zł bonusu pieniężnego za wykonywanie aktywności na rachunku bankowym oraz 1500 zł za polecanie konta firmowego, czyli łącznie do 2700 zł.

Finansowy poradnik pracujących mam. 20 przepisów i zasad, które opłaca się znać

E-book

Finansowy poradnik pracujących mam. 20 przepisów i zasad, które opłaca się znać


Masz pytanie? Napisz na marketing@bankier.pl

Pole wypełnione niepoprawnie!
Pole wypełnione niepoprawnie!
Jeśli chcesz fakturę, to wypełnij dalszą część formularza:
Pole wypełnione niepoprawnie!
Pole wypełnione niepoprawnie!
Pole wypełnione niepoprawnie!
Podaj kod w formacie xx-xxx!
Pole wypełnione niepoprawnie!

W ramach promocji „1200 zł premii dla firm i 0 zł za konto i kartę” bank premiuje otworzenie Konta Przekorzystnego Biznes. Jednorazowo przedsiębiorca może „zarobić” 100 zł. Warunkiem otrzymania bonusu pieniężnego jest wykonanie w trakcie kolejnych 3 miesięcy od zawarcia umowy o rachunek firmowy:

 • 1 przelewu do ZUS na min. 100 zł,
 • 1 przelewu, innego niż do ZUS, przez aplikację mobilną PeoPay, na min. 100 zł,
 • 1 transakcji bezgotówkowej, na kwotę min. 100 zł kartą debetową Visa Business wydaną do rachunku.

Dodatkowo 50 zł bonusu pieniężnego przewidziane jest dla osób, które zawrą umowę o rachunek firmowy online – za pośrednictwem strony internetowej banku lub, jeżeli są posiadaczami konta osobistego w Pekao, korzystając z bankowości elektronicznej, aplikacji mobilnej oraz infolinii. Kolejne 50 zł przedsiębiorca może otrzymać za zapewnienie wpływów na rachunek w wysokości min. 5 tysięcy zł miesięcznie przez kolejne 3 miesiące od zawarcia umowy o Konta Przekorzystnego Biznes.

Kolejna nagroda w wysokości 100 zł przeznaczona jest dla osób, które zarejestrują działalność gospodarczą z wykorzystaniem profilu zaufanego w bankowości elektronicznej Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay. Na bonus pieniężny w kwocie 200 zł mogą liczyć także przedsiębiorcy, którzy podpiszą umowę o terminal płatniczy i przyjmą na nim, przez okres 3 kolejnych miesięcy następujących, płatności na łączną kwotę co najmniej 500 zł.

Bank Pekao premiuje również wykonanie transakcji wymiany walut pomiędzy rachunkami w banku na łączną kwotę w wysokości co najmniej 20 tys. zł w okresie 3 kolejnych miesięcy. Przedsiębiorca otrzyma 200 zł, jeżeli spełni wymienione warunki. Z kolei 100 zł premii dostępne jest dla klientów, którzy w zawrą umowę leasingową z Pekao Leasing oraz wykonają 1 przelew miesięcznie w wysokości min. 1000 zł na rzecz spłaty raty leasingowej przez okres kolejnych 3 miesięcy.

Klienci firmowi w Banku Pekao mogą otrzymać także bonus pieniężny za zawarcie pierwszej umowy o kredyt lub pożyczkę z gwarancją BGK de-minimis, EFI COSME lub EFI EaSI lub kartę kredytową Visa Business w ciągu pół roku od otwarcia rachunku. Wysokość premii zależy od kwoty, na którą zawarta została umowa:

 • min. 20 tys. zł – 200 zł bonusu,
 • min. 50 tys. zł – 300 zł bonusu,
 • nin. 100 tys. zł – 400 zł bonusu.

Promocja "1200 zł premii dla firm i 0 zł za konto i kartę” trwa od 1 kwietnia do 30 czerwca 2021 r.

Natomiast w ramach programu „Polecam Przekorzystnie” klienci biznesowi mają możliwość otrzymania do 1500 zł za polecenie konta firmowego. Przedsiębiorcy za każdą skuteczną rekomendację rachunku otrzymają 100 zł, maksymalna liczba osób to 15. Promocja jest ważna do 30 czerwca 2021 r.

mBank – Promocja „Załóż firmę i konto firmowe z premią 300 zł”

Na drugim miejscu w rankingu znalazł się mBank z promocją „Załóż firmę i konto firmowe z premią 300 zł”. Przedsiębiorcy, którzy korzystają z mBiznes konto Standard nie ponoszą opłat za prowadzenie rachunku przez 24 miesiące. Dodatkowo bank oferuje możliwość bezpłatnego korzystania z terminala płatniczego przez okres 18 miesięcy. Klienci biznesowi wybierając konto firmowe w mBanku mogą „zarobić” nawet 300 zł.

mBank oferuje przedsiębiorcą bonus pieniężny w wysokości 300 zł za otworzenie rachunku bankowego o mBiznes konto Standard z kartą debetową. Warunkiem otrzymania premii jest wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na co najmniej 1000 zł w ciągu 30 dni od zawarcie umowy.

Promocja „Załóż firmę i konto firmowe z premią 300 zł” trwa od 1 kwietnia do 31 maja 2021 r.

Credit Agircole – „Konto Biznes za 0 zł z PREMIĄ do 1700 zł”

Stawkę na podium najlepszych darmowych kont firmowych z terminalem i premiami pieniężnymi zamyka promocja banku Credit Agricole „Konto Biznes za 0 zł z PREMIĄ do 1700 zł”. Przedsiębiorcy mogą przez 12 miesięcy korzystać z darmowego rachunku firmowego oraz terminalu płatniczego. Dodatkowo mają możliwość otrzymania bonusu pieniężnego do 1700 zł za wykonywanie aktywności na koncie. Za otwarcie Konta Biznesowego za pośrednictwem aplikacji CA24 oraz zapewnienie miesięcznych wpływów w wysokości 3000 zł przez minimum pół roku oferuje 200 zł nagrody.

Kolejne 500 zł można otrzymać za aktywne korzystanie z rachunku bankowego. Warunkiem jest wykonanie, przez co najmniej 6 miesięcy od założenia Konto Biznes, płatności kartą debetową na kwotę 300 zł oraz zapewnienie regularnych wpływów w wysokości min. 3000 zł miesięcznie. Credit Agricole premiuje także zawieranie umowy kredytowej na sfinansowanie prowadzonej działalności gospodarczej. Bank oferuje 500 zł za wybór, przez przedsiębiorcę, jednego z trzech produktów:

 • Kredytu Inwestycyjnego,
 • Kredytu w Koncie Biznes (Overdraft),
 • Pożyczki Biznes (kredyt obrotowy).

Warunkiem otrzymania bonusu pieniężnego jest podpisanie umowy kredytowej maksymalnie w ciągu pół roku od momentu otwarcia rachunku firmowego.

Dodatkowo klienci biznesowi otrzymają 500 zł za zawarcie umowy o terminal płatniczy POS z partnerem Elavon za pośrednictwem banku. Podpisanie umowy musi nastąpić w ciągu 2 miesięcy od momentu otwarcia Konta Biznes. Warunkiem otrzymania bonusu pieniężnego jest zapewnienie co najmniej 500 zł wpływów na Konto Biznes z terminala miesięcznie, przez okres minimum 3 miesięcy.

Warunkiem otrzymania bonusu pieniężnego jest wyrażenie zgody na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) dotyczących banku oraz podmiotów współpracujących, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.

Promocja „Konto Biznes za 0 zł z premią do 1 700 zł” w banku Credit Agricole trwa do 30 września 2021 r.

DF

Źródło:
Tematy
Wyprodukuj wodę pod własną marką

Wyprodukuj wodę pod własną marką

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
kamilke
W banku internetowym BlackCatCard macie darmowe i konto i kartę. Całość zakłada się całkowicie online, bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo dla nowych klientów oferują 20 euro, czyli prawie 100 zł premii :)

Powiązane: Bankowość dla firm

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki