Darmowe konta firmowe i 2600 zł premii w Banku Millennium

Dominika Florek2023-09-20 08:46, akt.2023-10-05 11:16redaktor Bankier.pl
publikacja
2023-09-20 08:46
aktualizacja
2023-10-05 11:16

Bank Millennium proponuje do 2600 zł premii przedsiębiorcom, którzy otworzą nowe konto firmowe. Kwota nagrody w promocyjnej ofercie banku jest jedną z najwyższych na rynku. Pulę można zwiększyć, o kolejne 500 zł, zakładając konto osobiste. 

Darmowe konta firmowe i 2600 zł premii w Banku Millennium
Darmowe konta firmowe i 2600 zł premii w Banku Millennium
fot. studiostoks / / Shutterstock

Bank Millennium proponuje do 2600 zł premii przedsiębiorcom, którzy otworzą nowe konto firmowe. Kwota nagrody w promocyjnej ofercie banku jest jedną z najwyższych na rynku. Pulę można zwiększyć, o kolejne 500 zł, zakładając konto osobiste. 

Przedsiębiorcy, którzy chcą zarobić przy okazji zakładania konta firmowego lub przenoszenia rachunku powinni zwrócić uwagę na ofertę Banku Millennium. Warto pochylić się nad promocjami instytucji, ponieważ umożliwiają otrzymanie sporej kwoty za wykonanie kilku aktywności. 

Ile można zyskać na promocjach?

Łącznie przedsiębiorcy otwierający konto firmowe w Banku Millennium mogą otrzymać do 2600 zł premii w ramach promocji „Konto firmowe z premią dla Twojej działalności”. Nagroda dla osób prowadzących własną działalność, które wybiorą Konto Mój Biznes, jest podzielona na następujące części:

  • do 200 zł (maksymalnie 40 zł/mies. przez 5 miesięcy) zwrotu za przelewy wykonane do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z formularza w Millenecie lub aplikacji mobilnej, 
  • 600 zł za podpisanie umowy o terminal płatniczy i zapewnienie na nim wpływów w kwocie min. 1000 zł do końca listopada 2023 r., 
  • 600 zł za zawarcie umowy leasingu z Millennium Leasing Sp. z o.o. na kwotę co najmniej 30 000 zł do końca grudnia 2023 r.,
  • 600 zł za podpisanie umowy  kredytu firmowego na min. 30 000 zł do końca kwietnia 2024 r.,
  • do 600 zł w formie zwrotu 8 proc. kosztów paliwa (maksymalnie 120 zł w każdym z 5 miesięcy), warunkiem koniecznym jest wykonanie płatności kartą firmową (Visa Mój Biznes). 

Promocja „Konto firmowe z premią dla Twojej działalności” trwa od 29 września 2023 r. do 30 listopada 2023 r. lub do osiągnięcia limitu. 

Złóż wniosek o konto firmowe Banku Millennium i zyskaj do 2600 zł »

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą wpisaną do CEIDG lub zarejestrowaną za pomocną kanałów zdalnych: Millenet lub aplikacji mobilnej banku w trakcie trwania promocji. 

Premia nie jest dostępna dla klientów banku, którzy od 1 stycznia 2020 r. do momentu przystąpienia do promocji posiadali w Banku Millennium konto firmowe. Warunkiem koniecznym uprawniającym do otrzymania nagrody jest wyrażenie (i nieodwołanie w czasie trwania promocji) zgód marketingowych. 

500 zł ekstra w Banku Millennium

Warto wspomnieć, że przedsiębiorcy mogą skorzystać z jeszcze jednej promocji w Banku Millenium. To opcja dla osób, które chcą mieć w jednym banku zarówno konto firmowe, jak i osobiste. W ofercie „500 zł w promocji konta Millennium 360°” można otrzymać pół tysiąca złotych za otworzenie rachunku i spełnienie trzech warunków w każdym z trzech kolejnych miesięcy począwszy od drugiego pełnego miesiąca od otwarcia konta:

  • min. 1 logowanie do aplikacji mobilnej,
  • co najmniej 5 razy płatności kartą debetową lub Blikiem na łączną sumę min. 360 złotych,
  • zapewnienie wpływu z tytułu wynagrodzenia w jednorazowej wysokości minimum 1000 złotych.

Oferta „500 zł w promocji konta Millennium 360°” jest ważna od 7 sierpnia 2023 roku do 30 września 2023 roku lub do osiągnięcia limitu. 

Bezpłatne konto firmowe w promocji

Dodatkowo, przedsiębiorcy zakładających rachunek w Banku Millennium, mogą liczyć na zwolnienie z opłat na okres 24 miesięcy. Z promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu - edycja trzecia” do Konta Mój Biznes może skorzystać każdy klient, który otworzy rachunek przez aplikację mobilną, system bankowości internetowej Millenet, na portalu banku, składając wniosek przez internet www.bankmillennium.pl/wniosek-o-konto-firmowe lub w placówce. 

Po okresie promocyjnym przedsiębiorca może w dalszym ciągu uzyskać zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta, jeżeli min. raz w miesiącu zrobi przelew do ZUS/US lub zapewni wypływy zewnętrzne na rachunek na sumę co najmniej 1000 zł. 

Promocja „Zyskaj z kontem dla Biznesu - edycja trzecia” w Banku Millennium dla osób zakładających Konto Mój Biznes trwa do odwołania

Przejdź do strony Banku Millennium i zyskaj do 2600 zł

Publikacja zawiera linki afiliacyjne.
Źródło:
Dominika Florek
Dominika Florek
redaktor Bankier.pl

Redaktor Bankier.pl. Doktorantka na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Zajmuje się tematyką konsumencką, śledzi także nowości w sektorze MSP. Monitoruje ofertę produktów bankowych dla firm, przygotowując rankingi kont dla przedsiębiorców. Tel.: +48 71 748 95 13

Tematy
Szybki kredyt dla firm online. Wniosek złożysz bez wizyty w placówce

Szybki kredyt dla firm online. Wniosek złożysz bez wizyty w placówce

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Powiązane: Prześwietlamy promocje

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki