REKLAMA
PILNE

DM IDM SA sprzedał 8,18 mln akcji Electusa

2013-12-31 14:49
publikacja
2013-12-31 14:49

DM IDM SA sprzedał spółce Devoran 8,18 mln akcji Electusa za 95,22 mln zł. DM IDM SA jednocześnie objął obligacje wyemitowane przez Devoran za 95,22 mln zł - podała spółka w komunikatach.

Według informacji z KRS kapitał zakładowy Electusa dzieli się na 9,6 mln akcji, a przed transakcją jedynym akcjonariuszem spółki był DM IDM SA.

DM IDM w sierpniu informował, że zdecydował o rozpoczęciu poszukiwań inwestora strategicznego dla Electusa.

Electus jest dostawcą usług finansowych w sektorze służby zdrowia. Podstawowym obszarem działalności spółki jest finansowanie inwestycji oraz restrukturyzacja zobowiązań zakładów publicznej opieki zdrowotnej i jednostek samorządu terytorialnego oraz zarządzanie portfelem należności spółek dostarczających media. Electus współpracuje z większością szpitali w Polsce oraz ich kontrahentami - koncernami farmaceutycznymi, producentami sprzętu medycznego oraz dostawcami mediów. (PAP)

gsu/ dan/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Nawet 360 zł z Kontem 360° w Banku Millennium

Nawet 360 zł z Kontem 360° w Banku Millennium

Komentarze (2)

dodaj komentarz
~kordelus
Po sprzedaży PFH i Electusa z resztą oddłużeń powinno pójść już z górki i dołek na giełdzie powinien się kończyć. Zresztą wyniki Idei też się widziałem poprawiły.
~666
niby są pieniądze ale ich nie ma ,czyli jak w kawale sprzedano psa z 8mln co dostano w zamian ? 2 koty po 4mln ps.BANKRUT to BANKRUT i żadne księgowe CUDA OSZUSTÓW znad Wisły mu nie pomogą:-)

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki