REKLAMA

Czytelnicy Bankier.pl wybierają najlepszy rachunek maklerski

Jarosław Ryba2010-05-26 16:16
publikacja
2010-05-26 16:16

W zeszłym tygodniu portal Bankier.pl przeprowadzał ankietę wśród swoich użytkowników dotyczącą rynku giełdowych usług brokerskich w Polsce. Badani mieli za zadanie ocenić poziom usług świadczonych przez swojego brokera giełdowego. Na bazie wyników powstało unikalne zestawienie najlepszych rachunków maklerskich dostępnych na rynku.

W badaniu wzięło udział ponad 850 osób. W zestawieniu uwzględniono tylko rachunki maklerskie, dla których uzyskaliśmy reprezentatywną próbę badawczą. Są to w kolejności alfabetycznej: Beskidzki Dom Maklerski, biura maklerskie Alior Banku i Banku BPH, Centralny Dom Maklerski Pekao, Dom Inwestycyjny BRE Banku (oddzielnie rachunek eMakler w mBanku), domy maklerskie AmerBrokers, Banku Ochrony Środowiska, BZ WBK, IDM, ING Securities, Pekao, PKO Banku Polskiego, Millennium Dom Maklerski i X-Trade Brokers Dom Maklerski.

Brokerzy giełdowi byli oceniani pod względem kosztów obsługi, stabilności i bezpieczeństwa systemu transakcyjnego, jakości obsługi telefonicznej i w punktach obsługi klienta, wsparcia merytorycznego, funkcjonalności platformy transakcyjnej, oferty dodatkowej oraz ogólnego poziomu zadowolenia z usług swojego brokera.

Najlepszy zdaniem czytelników portalu Bankier.pl rachunek maklerski oraz zwycięzców w poszczególnych kategoriach poznamy już jutro. Zapraszamy do odwiedzenia portalu i zapoznania się z wynikami!

Jarosław Ryba

Źródło:
Tematy
Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1100 zł premii!

Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1100 zł premii!

Advertisement

Komentarze (7)

dodaj komentarz
~aaaaaaaa
Ja mam e-maklera w mBanku. Jest bardzo tani, ale już kilka razy nie mogłem złożyć zlecenia !!!!, co kilka miesięcy coś takiego się przytrafia.
~sdf
To prawda że od końca maja 2010 CDMPEKAO bedzie pobieral az 20 zl/miesiecznie za jedna oferte w czasie rzeczywistym? za free beda tylko opoźnione o 15 minut?
~qwert
A ja uważam, że ankieta jest bez sensu, skoro do jednego worka wrzuca całkowicie bezpłatnego eMaklera (który nie ma praktycznie żadnych ekstra funkcjonalności, ale jest za darmo!) i konto w DI BRE. Nie jestem fanem, ale należy zdecydowanie rozgraniczyć rachunki slużące tylko do przechowywania akcji i obracania nimi od A ja uważam, że ankieta jest bez sensu, skoro do jednego worka wrzuca całkowicie bezpłatnego eMaklera (który nie ma praktycznie żadnych ekstra funkcjonalności, ale jest za darmo!) i konto w DI BRE. Nie jestem fanem, ale należy zdecydowanie rozgraniczyć rachunki slużące tylko do przechowywania akcji i obracania nimi od czasu do czasu (eMakler) od "prawdziwych" rachunków maklerskich.
yarecki21
Rachunki eMakler w ramach mBanku oraz rachunek podstawowy w DI BRE były oceniane rozdzielnie. Są to dwa różne rachunki, dwie różne grupy klientów i dwie różne opcje wyboru w ankiecie.
pozdrawiam
J.R.
~tomasz ci los
a ja uważam, że w BPH jest jeden z lepszych nie zawiesza się nigdy i bardzo prosty i szybki w obsłudze.
~Edmund
i uważam, że Anmerbanku jest lepszy, o przy okazji tańszy.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki