Concordia w gronie najbardziej przyjaznych ubezpieczycieli

Concordia Ubezpieczenia znalazła się w gronie laureatów nagród „Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa 2011“ przyznawanych już po raz drugi przez Redakcję „Gazety Bankowej“. Gala z udziałem zaproszonych gości odbyła się 21 listopada w Pałacu Prymasowskim w Warszawie.


Concordia Polska TUW zajęła drugie miejsce wśród towarzystw majątkowych. Zwycięzcą zostało TUiR Allianz Polska, a trzecie  miejsce przypadło TU Uniqa. Jury przyznało także dwa wyróżnienia dla Concordii Polska TUW i WTUŻiR Concordia Capital za prowadzenie  otwartej  komunikacji z rynkiem.  Nagrody z rąk Macieja Goniszewskiego, redaktora naczelnego „Gazety Bankowej“ odebrał Piotr Narloch, prezes Concordii.

Konkurs „Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa“ wyłania wśród ubezpieczycieli firmy, które realizują strategię nastawioną na jak najlepszą jakość obsługi  klientów w trakcie trwania ubezpieczenia, jak i podczas likwidacji szkody oraz wypłaty odszkodowania. Tegoroczna edycja odnosi się do okresu od 1 lipca 2010 roku do 30 czerwca 2011 roku i  tak jak w poprzednim roku, została stworzona osobno dla towarzystw działu I (ubezpieczenia na życie) i działu II (pozostałe ubezpieczenia osobowe i majątkowe).

Nagroda „Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa“ jest potwierdzeniem strategii rozwoju Concordii Ubezpieczenia, która stawia na jakość i solidność proponowanych przez siebie ubezpieczeń, a także likwidacji szkód. Zaś wyróżnienie dla firmy prowadzącej otwartą komunikację z rynkiem, to docenienie otwartości i jawności naszych działań w kontekście kontaktu z Klientami, mediami i rynkiem.

W tym roku to już kolejna nagroda  przyznana Concordii Ubezpieczenia. Wcześniej za produkt Życie Plus otrzymała Najwyższą Jakość QI 2011, a także zajęła II miejsce w rankingu Rzeczpospolitej Na Najlepszą Instytucję Finansową 2010 roku w kategorii Ubezpieczeń Majątkowych./ Concordia Polska TUW
Źródło: Informacja prasowa

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne