REKLAMA

Comp podpisał z Województwem Łódzkim umowę na realizację projektu tzw. "Wrota Łodzi"

2011-04-28 15:45
publikacja
2011-04-28 15:45

Comp podpisał z Województwem Łódzkim umowę na realizację projektu tzw. "Wrota Łodzi" obejmującego dostawę oprogramowania, sprzętu i wykonania usług wdrożeniowych niezbędnych do uruchomienia Regionalnego Portalu Województwa Łódzkiego. Wartość kontraktu to 14,7 mln zł brutto - podał Comp w komunikacie.

Projekt dotyczy dostaw i wdrożenia w lokalizacji centralnej oraz do 109 partnerów będących jednostkami samorządu terytorialnego województwa łódzkiego. System przeznaczony będzie dla ponad 3.100 użytkowników.

Umowa z Województwem Łódzkim dotyczy pełnej integracji wielu obszarów, w zakresie której wchodzą m.in.: centralny Portal (e-urząd) dla klientów urzędów (zarówno osób prawnych jak i osób fizycznych), obieg dokumentów, platforma systemowa do uruchomienia w/w usług, urządzenia sieciowe, elektroniczna skrzynka podawcza, videoportal i infokioski.

Comp podał w komunikacie, że widzi szanse kontynuacji współpracy z tym klientem, w wypadku rozszerzenia funkcjonalności, jak również z innymi klientami realizującymi podobne przedsięwzięcia (np. inne województwa).

Źródło:PAP
Tematy
Wybierz konto firmowe, które zarabia na Ciebie i zyskaj premię do 1250 zł.

Wybierz konto firmowe, które zarabia na Ciebie i zyskaj premię do 1250 zł.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki