REKLAMA

Coca-Cola przymierza się do produkcji własnego smartfona

2023-01-27 11:45
publikacja
2023-01-27 11:45

Coca-Cola pracuje nad własnym smartfonem? Z medialnych doniesień wynika, że amerykański gigant z branży napojów bezalkoholowych przymierza się do sprzedaży telefonu o nazwie Cola Phone na indyjskim rynku.

Coca-Cola przymierza się do produkcji własnego smartfona
Coca-Cola przymierza się do produkcji własnego smartfona
fot. Mehaniq / / Shutterstock

Pierwszą osobą, która podzieliła się doniesieniami o rzekomym wejściu na rynek smartfonu Cola Phone, był Mukul Sharma - indyjski informator, znany z trafnych przecieków o nowościach pojawiających się w branży. Telefon od Coca-Coli ma mieć premierę jeszcze w tym kwartale. Kolor smartfonu to oczywiście czerwień. Na obudowie umieszczony jest duży napis z logotypem Coca-Coli.

Coca-Cola nie wyprodukuje urządzenia samodzielnie. Wiele wskazuje na to, że smartfon może być sprzedawany jako jeden z wariantów chińskiej marki Realme. Zagraniczne media podają, że urządzenie, a dokładnie mówiąc moduł tylnej kamery, wygląda identycznie jak smartfon Realme 10, który został zaprezentowany na początku tego miesiąca. 

Coca-Cola nie będzie pierwszą firmą, która zdecydowała się na taki ruch. Siedem lat temu, w 2016 r. Pepsi zadebiutowała w Chinach ze swoim własnym telefonem. Natomiast w 2017 r. na chińskim rynku pojawiła się limitowana edycja telefonów KFC

Dominika Florek

Źródło:
Tematy
MINI pełne przygód.

MINI pełne przygód.

Komentarze (10)

dodaj komentarz
zbyszek_
Kupia od ODM'a Chinskiego z wlasnym logo i preinstalowanymi jakimis aplikacjami do reklam i szpiegowania.
bha
Może jak nie wiedzą na co wydawać nadmiar mamony to może nie więcej dadzą zarobić pracowanikom.Zamiast próbować sił na i tak obsadzonym już do bólu rynku smartfonowym.
inwestor.pl
Ja kupię tylko smartfona od Orlenu z obowiązkową aplikacją TVP DEZINFO i PEGASUSEM, dzięki któremu czuje się bezpiecznie, bo nie mam nic do ukrycia.

Emerytka oglądająca 5 godzin dziennie TVP i 5 godzin dziennie TV Trwam
langdon25
I jeszcze z obowiązkowym udostępniaczem stanu konta dla służb
inwestor.pl
Ciekawe ile cukru będzie w tym smartfonie?
konik_garbusek
Nowy smartfonik + dresy itd to wyróżnik nowoczesnego człowieka-sowieckiego, człowieka-produktu, rozfgrywanego przez marketingowców z całego świata. Nic nie czyta, niczym sie nie interesuje, nie wie jaka jest stolica sąsiedniego kraju ani 5 słów w obcym języku nie skleci, ale smartfonik klasa, najwiekszy, najdrozszy i 1000 memików Nowy smartfonik + dresy itd to wyróżnik nowoczesnego człowieka-sowieckiego, człowieka-produktu, rozfgrywanego przez marketingowców z całego świata. Nic nie czyta, niczym sie nie interesuje, nie wie jaka jest stolica sąsiedniego kraju ani 5 słów w obcym języku nie skleci, ale smartfonik klasa, najwiekszy, najdrozszy i 1000 memików na godzine.
forfun
to taki telefon produkowany przez coca cola jak Izera będzie polskim samochodem elektrycznym
jas2
Może i Apple zacznie produkować Colę?
wizytator
I na takie pierdy są pieniądze. I półprzewodników nie zabraknie. Bardzo ciekawe. Czy aby ktoś reszty świata nie ładuje...

Powiązane: Rynek telefonów i smartfonów

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki