REKLAMA
PIT 2023

350 zł od Citi Handlowego. Tyle jest do zyskania za założenie konta osobistego

Monika Dekrewicz2023-12-01 15:15, akt.2023-12-05 15:06analityczka Bankier.pl
publikacja
2023-12-01 15:15
aktualizacja
2023-12-05 15:06

Otwarcie darmowego CitiKonta może okazać się opłacalne nie tylko da osób, które poszukują konta osobistego bez żadnych opłat podstawowych, ale również dla polujących na atrakcyjne promocje bankowe. Do zyskania jest bowiem 350 zł premii pieniężnej.

350 zł od Citi Handlowego. Tyle jest do zyskania za założenie konta osobistego
350 zł od Citi Handlowego. Tyle jest do zyskania za założenie konta osobistego
fot. andagraf / / Shutterstock

„CitiKonto – Zyskaj do 350 zł z CitiKontem” – pod tym szyldem Citi Handlowy promuje obecnie swoje najtańsze konto osobiste. Jak zdradza tytuł oferty specjalnej, do zyskania jest 350 zł premii w formie przelewów na konto. Nagrodę można więc wydać w dowolny sposób lub odłożyć na później np. na koncie oszczędnościowym. Warunki stawiane przez bank dotyczą przede wszystkim aktywności na rachunku.

Ile można zyskać na promocji?

Pełna pula nagród wynosi 350 zł. Citi Handlowy wpisuje się w obecny trend i dzieli nagrodę na kilka mniejszych części:

 • 25 zł (nagroda nr 1) – przysługuje za wyrażenie zgód marketingowych,
 • 125 zł (nagroda nr 2) – należy się za zapewnienie wpływów,
 • 200 zł (nagroda nr 3) – jest wypłacana za dalszą aktywność na koncie.
Reklama

Co musisz zrobić, aby otrzymać premię?

Status klienta: Z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci banku, co w tym przypadku oznacza przede wszystkim osoby, które po 31 grudnia 2021 r. nie posiadały konta osobistego lub konta oszczędnościowego w Citi Handlowym. Ten warunek dotyczy także osób, które korzystały z konta jako współposiadacze.

Otwarcie konta: Kolejny krok to złożenie wniosku o konto osobiste przez TĘ stronę. Trzeba to zrobić nie później niż do 9 stycznia 2024 r. Zamknięciem tego procesu będzie otwarcie CitiKonta, czyli zawarcie Umowy Produktów Depozytowych wraz z kartą debetową. Kluczowe będzie także zaakceptowanie zapisów regulaminu. Bez tego nie wypełnimy warunków promocji.

Spełnij warunki dodatkowe: Każdej z nagród towarzyszą określone warunki dodatkowe. Wszystkie informacje na ich temat zawarte są w tabeli poniżej.

Promocja Citi Handlowego „CitiKonto – Zyskaj do 350 zł z CitiKontem” – warunki dotyczące nagród

Nagroda

Warunki

Termin wykonania

25 zł

 • wyrażenie zgód marketingowych

w trakcie zawierania umowy o konto

125 zł

 • otrzymanie wpływów na łączną kwotę min. 2000 zł/m-c

przez dwa kolejne miesiące następujące po miesiącu, w którym otwarto konto

200 zł (4 x 50 zł)

 • dokonanie płatności bezgotówkowych kartą min. 3 razy miesięcznie na łączną kwotę min. 100 zł

przez cztery kolejne miesiące następujące po miesiącu, w którym otwarto konto

Źródło: Opracowanie własne na podstawie regulaminu promocji „CitiKonto – Zyskaj do 350 zł z CitiKontem”

Kiedy otrzymasz nagrodę?

Bank przekaże środki na konto klienta do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnione zostały dane warunki. Oznacza to, że jeśli zrealizowałeś/zrealizowałaś wymogi dotyczące danej nagrody np. w styczniu, to przelew za tę nagrodę wpłynie do 29 lutego br. Ten zapis dotyczy wszystkich nagród – również tej za wyrażenie zgód marketingowych.  

Otwórz Citi Konto w promocji z bonusami do 350 zł »

Jakie są plusy i minusy promocji?

Plusy promocji Citi Handlowego:

 • podział nagrody na kilka części – mimo że jeden, duży przelew na wysoką kwotę działa motywująco, to podział na mniejsze części ma swoje plusy. W przypadku Citi Handlowego niewykonanie warunków jednej z nagród nie eliminuje z walki o kolejne bonusy. To ważne, jeśli w jednym miesiącu zapomni się o przelewie lub tej jednej, feralnej płatności. W tej sytuacji traci się tylko część premii a nie całość,
 • zapewnienie dowolnego wpływu – bank nie wymaga od klienta wpływu wynagrodzenia. Warunek dotyczący wpływu nie narzuca takiego ograniczenia, co oznacza, że CitiKonto można traktować jako dodatkowy rachunek – tym bardziej, że bank nie pobiera za konto i kartę żadnych opłat. W tej sytuacji wystarczy pamiętać o przelaniu środków np. z konta w innym banku,
 • możliwość skorzystania z promocji przez korzystających z innych produktów – ograniczenie dotyczące statusu klienta obejmuje wyłącznie byłych posiadaczy kont osobistych lub oszczędnościowych. Oznacza to, że na promocji mogą zyskać np. posiadacze kart kredytowych.

Minusy promocji Citi Handlowego:  

 • długi czas realizowania warunków – podział nagrody na partie ma też swoje minusy. Uczestnicy promocji muszą pamiętać o spełnianiu warunków dodatkowych przez kilka kolejnych miesięcy. Dotyczy to przede wszystkim nagrody nr 3 za aktywność. Warto jednak zauważyć, że spełnić tę nagrodę można np. każdego 1-ego dnia miesiąca. Bank wymaga bowiem tylko trzech płatności na niewygórowaną kwotę,
 • ograniczona liczba nagród – haczykiem, na który warto zwrócić uwagę, jest ograniczona liczba nagród w promocji, która wynosi 4000.  

O czym jeszcze warto wiedzieć?

 • CitiKonto to rachunek, który często melduje się na czołowych pozycjach rankingów kont osobistych Bankier.pl. Powodem są niskie opłaty podstawowe – 0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za obsługę karty debetowej. Do dyspozycji klienta są darmowe wypłaty w bankomatach własnych i cztery wypłaty w miesiącu z bankomatów innych sieci. Piąta i każda kolejna wypłata będzie kosztowała 8 zł. Bank stosuje natomiast wyższe stawki za obsługę w oddziale.  
 • Regulamin promocji jest dostępny tutaj.
 • Z promocji można skorzystać jeden raz.

Otwórz Citi Konto w promocji z bonusami do 350 zł »

"Prześwietlamy promocje" to autorska seria artykułów, w której redaktorzy Bankier.pl podpowiadają, jak zarabiać na kontach bankowych. Analizujemy najnowsze oferty, wyjaśniamy kruczki i podpowiadamy, jak najłatwiej sięgnąć po nagrodę.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne.
Źródło:
Monika Dekrewicz
Monika Dekrewicz
analityczka Bankier.pl

Autorka rankingów Bankier.pl, w szczególności z rynku lokat i kont oszczędnościowych. Prześwietla bankowe produkty, tłumacząc czytelnikom ich szczegółowe warunki i porównuje promocje, zawsze ostrzegając przed haczykami w regulaminach. Przygotowuje autorski "Bankowy rozkład jazdy", w którym co miesiąc zapowiada najważniejsze zmiany dla klientów sektora. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Tematy
Sprawdź kredyt hipoteczny w Citi Handlowy!

Sprawdź kredyt hipoteczny w Citi Handlowy!

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Powiązane: Prześwietlamy promocje

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki