Chyczewski będzie kierował zarządem Aliora do czasu zgody KNF na objęcie funkcji prezesa

Rada nadzorcza Alior Banku powierzyła Michałowi Chyczewskiemu kierowanie pracami zarządu banku do czasu uzyskania zgody Komisji Nadzoru Finansowego na pełnienie przez niego funkcji prezesa - podał Alior Bank w komunikacie. Rada powołała również w skład zarządu banku Celinę Waleśkiewicz i Urszulę Krzyżanowską-Piękoś.

(Puls Biznesu)

"Rada Nadzorcza powierzyła (...) Panu Michałowi Janowi Chyczewskiemu kierowanie pracami Zarządu do czasu uzyskania zgody Komisji Nadzoru Finansowego na pełnienie przez niego funkcji Prezesa Zarządu Banku" - napisano w komunikacie.

Powołanie Waleśkiewicz i Krzyżanowskiej-Piękoś na funkcje wiceprezesów banku następuje na wspólną trzyletnią kadencję, która rozpocznie się w dniu 29 czerwca 2017 r.

10 czerwca rada nadzorcza Alior Banku powołała do zarządu banku Katarzynę Sułkowską, Michała Chyczewskiego oraz Filipa Gorczycę. (PAP Biznes)

kuc/ asa/

Źródło: PAP Biznes
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
3 2 ~KasaNowa

A mi się nowy zarząd podoba. Konkretne specjalistki od sprzedaży, procesów i ryzyka plus faceci od układania zadań i zarządzania strategicznego. Jestem dobrej myśli. Oczywiście WS jest jedyny w swoim rodzaju, ale żyje się dalej. Wiadomo było, że kiedyś zmiany nastąpią.

! Odpowiedz
0 0 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
5 3 ~rk

A to ten Chyczewski z FOR Balcerowicza?

! Odpowiedz
3 2 ~mediator

O proszę! Wpis Hoto moderator usunął!!! Ja nie widziałem w nim żadnych nazwisk, ale być może komuś to przeszkadzało

! Odpowiedz
0 7 ~aa

Fajnie to napisali..... powierzyli mu kierowanie bankiem do czasu aż KNF wyrazi zgode na tę kandydaturę. A ja głupi myślałem, że najpierw KNF musi wyrazić zgodę, a dopiero ten może zarządzać. To tak jakbym posadził człowieka na stołku i powiedział teraz ty tu rządzisz a zgoda i tak bedzie , boja tak chce i żaden KNF nie bedzie tu decydować. Ot cala układanka SP pod egidą PiS.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
4 3 ~mediator

Do boskiHR i Hoto
Dajcie sobie po razie albo buziaka i nie róbcie fermentu. Nie wiem o co wam chodzi ale to wygląda na kłótnię kochanków. On chce a ona się boi!

! Odpowiedz
14 4 ~BoskiHR

Dlaczego moderator nie usuwa wpisu Hoto. Jak można pozwalać na obrażanie konkretnych ludzi, znanych z imienia i nazwiska. Autor podpisując się jako Hoto to hejter wpisujacy ten sam tekst pod niemal kazdy news o Alior Banku od kilku tygodni. Kilka dni temu podpisywał się jako Pracus i szybko usuneliscie jego wpis. Na szczęście już wiadomo kto to jest naprawdę a przecież członkowie Zarządu, których tak ochoczo obraża nadal są jego przełożonymi. Hoto , idź na zwolnienie czy coś chłopie...

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
12 9 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
1 13 ~kaszana

Szału nie ma. Mam wrażenie, że podobnie jak kiedyś w Nordea Bank Polska to po prostu początek końca. Nikt nie chciał to pan Chyczewski wziął!

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne