REKLAMA

Centrozap ponownie w programie Rynki Dla Opornych

2009-04-22 19:27
publikacja
2009-04-22 19:27
W programie Rynki Dla Opornych w dniu 22.04.2009 r. widzowie TVN CNBC zaproponowali dołączenie do portfela RDO spółki Centrozap. Prowadzący pozytywnie ocenili szansę na włączenie spółki do portfela RDO.

Wszystkie informacje na temat bieżących zmian w portfelu RDO

____________

Rynki Dla Opornych są programem telewizji TVN CNBC, w którym prowadzący inwestują wirtualne pieniądze w spółki na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Propozycje spółek, które mogą dołączyć do portfela składają widzowie. Program emitowany jest na antenie telewizji TVN CNBC od poniedziałku do piątku po godz. 19
Źródło:
Tematy
Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1100 zł premii!

Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1100 zł premii!

Advertisement

Komentarze (3)

dodaj komentarz
~wojciech
To znaczy że dzisiaj nie kupili. Nie oglądałem dzisiaj. Możesz mi przybliżyć co mówili o CENTROZAPIE?
~80
Rozwijają się. Inwestują w zakład w Rosji, dostali już dofinansowanie z rosyjskiego budżetu i szukają jeszcze partnera. Do tego mówili o rozprawie sądowej w której walczą o kasę z fiskusem, którą wygrali w pierwszej instancji, a wyrok w II ma być 22 maja. Mówili że społka była u nich juz wczesniej proponowana i Rozwijają się. Inwestują w zakład w Rosji, dostali już dofinansowanie z rosyjskiego budżetu i szukają jeszcze partnera. Do tego mówili o rozprawie sądowej w której walczą o kasę z fiskusem, którą wygrali w pierwszej instancji, a wyrok w II ma być 22 maja. Mówili że społka była u nich juz wczesniej proponowana i niezmiennie chcą ją miec w portfelu. Na koniec powiedzieli że zlecenie kupna jest juz ustawione od wczoraj z cena realizacji od lub powyzej 80 gr. bo tam jest opór techniczny.
~80
Będą brać do portfela powyżej 80 gr

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki