REKLAMA

Centra handlowe mają coraz mniej klientów

2019-04-19 08:10
publikacja
2019-04-19 08:10

Liczba klientów w centrach handlowych w Polsce spadła w marcu, kolejnym miesiącu obowiązywania zakazu handlu w niektóre niedziele, o 3,1 proc. rdr - wynika z danych FootFall Indeks Polska, który bada frekwencję w centrach handlowych.

fot. / / FORUM

Mdm liczba odwiedzających spadła o 7,4 proc.

FootFall Indeks przedstawia procentowe zmiany liczby odwiedzających wybrane centra handlowe na terenie Polski, co może służyć ocenie sprzedaży detalicznej.

Ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele i święta weszła w życie 1 marca 2018 roku. Zgodnie z nią handel w niedziele w 2019 roku będzie dozwolony w jedną niedzielę w miesiącu - ostatnią, a także w dwie kolejne niedziele poprzedzające Boże Narodzenie i w niedzielę poprzedzającą Wielkanoc.

map/ asa/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Szukasz pracownika? Opublikuj pierwsze ogłoszenie o pracę już od 59,32 zł na Pracuj.pl!

Szukasz pracownika? Opublikuj pierwsze ogłoszenie o pracę już od 59,32 zł na Pracuj.pl!

Advertisement

Komentarze (9)

dodaj komentarz
marxs
uwaga!!! te info powyżej to zapewne propaganda KODziarzy i tych od LGBT+ nic nie spadło wszystko rośnie co stwierdził bez dwóch zdań nasz GUS jeśli ktoś ma wątpliwości to Pan Rachoń z TVPIS mu wszystko wyjaśni i wytłumaczy
open_mind
I po co tak piszesz. Czujesz się lepiej dowartościowany bardziej złośliwy? Ludzie co z wami jest nie tak ? Całkowicie opanowała was głupota i zło ? Aby jątrzyć społeczeństwo i ogłupiać? Takie elementy jak ty powinny być usuwane z przestrzeni publicznej, wręcz stworzone specjalne obozy dla takich czubków.
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
jasiek2017
Dobic przedsiebiorcow jednoczesnie dokladajac im podatkow i jeszcze wmawiac im, ze to dla ich dobra.
fakty
W czasie Rewolucji Październikowej nie było systemu podatkowego takiego jak dzisiaj, więc lud po prostu wyrżnął kapitalistów i odebrał im dobra. Władza która podjudziła lud hasłami o niesprawiedliwości społecznej, wmówiła też suwerenowi, że każdemu należy się po równo, prócz nowej władzy, bo tej należy się W czasie Rewolucji Październikowej nie było systemu podatkowego takiego jak dzisiaj, więc lud po prostu wyrżnął kapitalistów i odebrał im dobra. Władza która podjudziła lud hasłami o niesprawiedliwości społecznej, wmówiła też suwerenowi, że każdemu należy się po równo, prócz nowej władzy, bo tej należy się więcej, gdyż działa ona dla idei, a idea jak wiecie towarzysze jest bezcenna. Dzisiaj to samo robi rząd narodowych socjalistów z PIS, wybrany przez ludzi o mentalności bolszewików. Tylko że rabuje "kułaków" przy pomocy nowych podatków, nazywając je daninami. Niestety jesteśmy w UE i mordować nie może. Metody inne, ale cel ten sam. I efekt będzie taki sam.
karbinadel odpowiada fakty
W sumie okładanie podatkami jest bardziej efektywne. Zamordować i okraść można każdego tylko raz, a podatki będzie płacił wiele, wiele lat :)
samsza
Może by jeszcze ktoś opracował te surowe dane, aby coś zrozumieć. To jasne, że jak się zmniejszy ilość dni to liczba odwiedzających się zmniejszy. Ale może to odzwierciedla tylko to, a w pozostałe dostępne dla handlu dni ilość klientów w centrach "nie zmieniła się" ?
jasiek2017
a) Obnizylismy ceny pradu o 10% !
b) no tak ale wczesniej podwyzszyliscie o 20% !
a) tak ale jednak obnizylismy !
b) tak i obecnie cena pradu to 20%+ 10%- co lacznie daje 10%+, faktycznie obnizyliscie
zenonn odpowiada jasiek2017
+20% -10% =+8%

Powiązane: Zakaz handlu w niedziele

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki