REKLAMA

CWA S.A.: Rozpoczęcie negocjacji dotyczących wdrożenia i uruchomienia platformy „eMsza” do masowych transmisji mszy wraz z dodatkowymi modułami funkcjonalnymi.

2020-03-30 15:06
publikacja
2020-03-30 15:06
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 23 / 2020
Data sporządzenia: 2020-03-30
Skrócona nazwa emitenta
CWA S.A.
Temat
Rozpoczęcie negocjacji dotyczących wdrożenia i uruchomienia platformy „eMsza” do masowych transmisji mszy wraz z dodatkowymi modułami funkcjonalnymi.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd CWA S.A. z siedzibą w Poznaniu ("Emitent") informuje, iż w dniu 30 marca 2020 roku rozpoczął negocjacje z podmiotem komercyjnym z sektora technologii informatycznych i informacyjnych („Zamawiający”) (łącznie "Strony").

Celem negocjacji prowadzonych przez Strony jest określenie możliwości oraz zasad, warunków i parametrów finansowych ewentualnej współpracy polegającej na uruchomieniu przez Emitenta dla Zamawiającego dedykowanego systemu umożliwiającego obsługę masowych transmisji audiowizualnych – platformy „eMsza” do masowych transmisji mszy wraz z dodatkowymi modułami funkcjonalnymi: eOfiara, eNabożeństwo, eWspólnota.

Intencją Stron jest zawarcie umowy o współpracy, która umożliwi produkcyjne uruchomienie rozwiązania oraz przeprowadzenie wspólnej akcji informacyjno-szkoleniowej związanej z uruchomioną platformą.

O zawarciu prawnie wiążącej umowy lub o zakończeniu negocjacji dotyczących umowy w inny sposób, Emitent poinformuje odrębnym raportem.

Zarząd Emitenta przekazuje niniejszą informację z uwagi na fakt, iż podejmowane działania wpisują się w strategię rozwoju Emitenta.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2020-03-30 Mirosław Januszewski Prezes Zarządu Mirosław Januszewski
Źródło:GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki