REKLAMA

CI Games środki z emisji obligacji chce przeznaczyć na drugą część Lords of the Fallen

2016-12-01 13:40
publikacja
2016-12-01 13:40

CI Games, który planuje wyemitować roczne obligacje o wartości do 15 mln zł, środki pozyskane z emisji chce przeznaczyć na rozpoczęcie prac produkcyjnych nad drugą częścią Lords of the Fallen. Spółka zakończyła prace koncepcyjne i jest gotowa do przejścia w fazę produkcji - podało CI Games w komunikacie prasowym.

Produkcja drugiej części gry będzie realizowana w kooperacji z podwykonawcą, który produkuje gry dla światowych producentów gier. Nadzór koncepcyjny i merytoryczny sprawować ma wyselekcjonowany zespół w ramach CI Games. Prawa do marki, finansowanie, działania marketingowe i dystrybucyjne pozostaną po stronie CI Games. Obecnie finalizowane są negocjacje i jeszcze w tym roku spółka może podpisać umowę i rozpocząć prace.

Spółka napisała, że rozpoczęcie produkcji LOTF2 jeszcze w 2016 r. nie obciąży zespołu, który przygotowuje do wydania w kwietniu 2017 najważniejszą w historii spółki grę - Sniper: Ghost Warrior 3. Prace związane ze szlifowaniem gry, optymalizacją na konsole, mają być intensywnie prowadzone do dnia premiery.

"Obrany harmonogram pozyskania kapitału i rozpoczęcia współpracy z podwykonawcą stwarza realną szansę na premierę drugich Lordsów w 2018 roku" - powiedział cytowany w komunikacie prezes I Games Marek Tymiński. (PAP)

gsu/ asa/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Wyprodukuj wodę pod własną marką

Wyprodukuj wodę pod własną marką

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki