REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

CI GAMES S.A.: Zawarcie aneksów do umów kredytu z PKO BP

2017-05-08 16:02
publikacja
2017-05-08 16:02
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 29 / 2017
Data sporządzenia: 2017-05-08
Skrócona nazwa emitenta
CI GAMES S.A.
Temat
Zawarcie aneksów do umów kredytu z PKO BP
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd spółki CI Games S.A. z siedzibą w Warszawie („Spółka”), w nawiązaniu do informacji przekazanych przez Spółkę w raportach bieżących nr 14/2015 z dnia 27 maja 2015 r., nr 3/2016 z dnia 10 lutego 2016 r. oraz nr 14/2017 z dnia 22 lutego 2017 r., informuje o podpisaniu w dniu 8 maja 2017 r. dwóch aneksów do umów kredytu zawartych z bankiem Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie („Bank”).

Przedmiotowe aneksy dotyczą: a) umowy kredytu obrotowego odnawialnego w walucie polskiej z dnia 27 maja 2015 r., zmienionej następnie w dniu 10 lutego 2016 r.; b) umowy kredytu obrotowego nieodnawialnego w walucie wymienialnej zawartej w dniu 22 lutego 2017 r. zawartych między Spółką a Bankiem.

Na mocy ww. aneksów został wydłużony do dnia 30 czerwca 2017 r. okres, w którym Spółka może dokonać spłaty wszystkich należnych Bankowi z tytułu ww. kredytów kwot.

W zakresie istotnych postanowień ww. umów kredytu, umowy te nie uległy zmianie.

Niniejsza informacja została uznana za poufną z uwagi na jej znaczenie dla Spółki, w tym zwłaszcza dla jej sytuacji finansowej, oraz jej potencjalny wpływ na cenę akcji Spółki.

Podstawa prawna: art. 17 ust. 1 w zw. z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (MAR).

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2017-05-08 Marek Tymiński Prezes Zarządu Emitenta
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Orange Nieruchomości
Orange Nieruchomości
Advertisement

Komentarze (3)

dodaj komentarz
~cymbał
to jest bardzo dobra informacja.a jaki bank chce stracić na swojej inwestycji?
~bmiara
Tak. Gra sprzedaje tak fatalnie, że nie mają kasy na oddanie kredytów, nie mówiąc już o zyskach to wspaniała informacja. Dla każdej firmy.
~Zielony_janusz odpowiada ~bmiara
Termin spłaty kredyty przesunął się bo ...

bo przesunęła się data premiery i gra wystartowała z opóźnieniem.

Jakby nie było kasy zwrot, to ustawili by dalszy termin.

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki