REKLAMA

Blue Ocean Media będzie współpracował z VR Visio Group i Huckleberry Games

2017-02-08 14:36
publikacja
2017-02-08 14:36

Blue Ocean Media zawarł umowy z VR Visio Group oraz Huckleberry Games dotyczące współpracy przy wspólnym rozwijaniu i prowadzeniu projektów biznesowych polegających na tworzeniu lub dystrybucji gier komputerowych i gier video na wczesnym etapie rozwoju - podała spółka w komunikacie.

"Na mocy tych umów projekty, w które inwestuje emitent, będą mogły otrzymać wsparcie eksperckie i technologiczne od VR Visio Group oraz Huckleberry Games. Umowy zakładają ponadto możliwość inwestowania przez VR Visio Group oraz Huckleberry Games, w ramach pierwszej rudny finansowania, w projekty rozwijane przez emitenta" - napisano w raporcie.

Blue Ocean Media tłumaczy zawarcie umów dążeniem do zapewnienia odpowiedniego wsparcia merytorycznego i technologicznego rozwijanych projektów.

Firma rozważa możliwość inwestowania nie tylko w spółki, ale także bezpośrednio w zespoły młodych twórców gier.

Blue Ocean Media zamierza zawrzeć kolejne tego typu umowy z podmiotami funkcjonującymi na rynku gier komputerowych i gier video.

W styczniu tego roku spółka informowała o zmianie profilu działalności. Zamierza skoncentrować się na inwestycjach w obszarze produkcji gier komputerowych. Planuje inwestować w spółki z branży gier komputerowych na wczesnym etapie rozwoju. Planuje wspierać je w zakresie pozyskiwania kolejnych rund finansowania (środki unijne, crowdfunding udziałowy, rynek NewConnect, rynek regulowany). Firmy, po pozyskaniu dodatkowych środków finansowych, mają być w pierwszej kolejności wprowadzane na rynek NewConnect.

Blue Ocean Media nie zamierza kontynuować dotychczasowej działalności, czyli świadczenia kompleksowych usług marketingowych skierowanych w szczególności do podmiotów działających w branży nieruchomościowej. (PAP)

morb/ osz/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
MINI pełne dobrych ofert.

MINI pełne dobrych ofert.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki