REKLAMA

Bio Planet ma przedwstępną umowę z Naturaveną

2022-10-27 16:26
publikacja
2022-10-27 16:26

Bio Planet po zakończeniu przeglądu opcji strategicznych zawarł umowę przedwstępną z Naturaveną i spodziewa się wzrostu przychodów w 2023 r. o ok. 30 mln zł - poinformowała spółka w komunikacie.

Bio Planet ma przedwstępną umowę z Naturaveną
Bio Planet ma przedwstępną umowę z Naturaveną
/ BioPlanet

"Z tytułu zawartych umów Bio Planet spodziewa się wzrostu przychodów w 2023 roku o około 30 mln zł. Dzięki planowanemu zakupowi nowych marek Bio Planet spodziewa się pozyskania wielu nowych odbiorców i dostawców oraz zwiększenia swojej oferty towarowej o około 400 produktów" - napisano w komunikacie.

Spółka poinformowała, że końcowe umowy mają zostać zawarte na początku grudnia 2022 roku. W tym samym czasie zostanie określona ostateczna wartość umów, która jest uzależniona od inwentaryzacji towarów, które będą podlegać zakupowi.

W wyniku umowy zawartej przez Bio Planet z Naturaveną, w grudniu 2022 roku nastąpi odkup wybranych elementów majątku przez Bio Planet od Naturaveny. Będą to między innymi towary handlowe, środki trwałe, bazy danych oraz logotypy wszystkich marek należących do Naturaveny.

Również od grudnia 2022 roku działalność w zakresie produkcji oraz dystrybucji hurtowej towarów pod markami należącymi obecnie do Naturaveny realizowana będzie przez Bio Planet.

Transakcja z Naturaveną zostanie zrealizowana ze środków własnych Bio Planet.

Naturavena to firmą prowadzącą działalność w zakresie importu, produkcji oraz dystrybucji żywności w Polsce. (PAP Biznes)

mcb/ asa/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Szybki kredyt dla firm online. Wniosek złożysz bez wizyty w placówce

Szybki kredyt dla firm online. Wniosek złożysz bez wizyty w placówce

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki