REKLAMA
WAŻNE

Biedronka wprowadza wirtualną kartę

2021-03-08 12:05
publikacja
2021-03-08 12:05
fot. Daniel Dmitriew / FORUM

Biedronka planuje wprowadzić nową aplikację mobilną. Klienci skorzystają z mobilnej karty "Moja Biedronka" online – podaje portal Newseria.

Kartę lojalnościową "Moja Biedronka" posiada ponad 10 mln Polaków. Biedronka zamierza wprowadzić wirtualny odpowiednik plastikowej karty. Cyfrowa wersja będzie dostępna w nowej aplikacji mobilnej sieci sklepów spożywczych – informuje serwis Newseria.'

Do tej pory klienci mogli korzystać z tradycyjnej wersji karty, którą należało odebrać w sklepie. Aktualnie Biedronka posiada aplikację mobilną, ale jest ona zintegrowana z numerem karty lojalnościowe. W związku z tym przy kasie trzeba pokazać kasjerowi tradycyjną kartę, aby m.in. skorzystać z niektórych promocji.

Karta lojalnościowa "Moja Biedronka" pojawiła się na rynku w 2016 roku. Obecnie coraz więcej sieci sklepów m.in. spożywczych, odzieżowych, obuwniczych oraz drogerii zmienia tradycyjną plastikową kartę na jej wirtualny odpowiednik dostępny w aplikacji mobilnej.

DF

Źródło:
Tematy
Kredyt dla firm. Marża od 2,4% z ubezpieczeniem. 0% prowizji za udzielenie.

Kredyt dla firm. Marża od 2,4% z ubezpieczeniem. 0% prowizji za udzielenie.

Advertisement

Komentarze (5)

dodaj komentarz
jonh_bastard
Plebs nie korzysta z apek. Chybiony pomysł
grzegorzkubik
Dla śledzących inflację. Biedronka: Ananas 2,99 zł za kg, pomarańcze w tej samej cenie, sałata lodowa 2,99 zł, masło 4,99 zł, ser 14 zł za kilogram, Jakeś pierogi po 400 gram 3,33 zł za jedną przy zakupie 3 paczek, mrożonki warzywne od 3,5 zł nawet 750 gram, groch łuskany 1,29 zł, ciecierzyca i soczewica po 3 zł Dla śledzących inflację. Biedronka: Ananas 2,99 zł za kg, pomarańcze w tej samej cenie, sałata lodowa 2,99 zł, masło 4,99 zł, ser 14 zł za kilogram, Jakeś pierogi po 400 gram 3,33 zł za jedną przy zakupie 3 paczek, mrożonki warzywne od 3,5 zł nawet 750 gram, groch łuskany 1,29 zł, ciecierzyca i soczewica po 3 zł 500 gram, kasza gryczana 400 gram -2,49, kilogramowe musli 5,99 zł. czekolada z całymi orzechami 4 zł. Ot i maci inflacje. Za parę złotych kupcie jedzenia na tydzień i jest to zdrowe jedzenie.
masekrut555
Jak nie kupisz bio to niestety zdrowe to nie jest, takie mamy czasy. Lepiej kupić hektar ziemii i sobie posadzić.
barysza51
Zapomniałeś o lokomotywach.
stachsgh
tylko trochę taniej jest, a poza tym same straty - przede wszystkim danych.
wizerunkowo może być ciekawie
https://www.youtube.com/watch?v=oVrdIXQ2g30

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki