REKLAMA
WEBINAR

Kadra magnesem dla sponsorów. Podpisano kolejny ważny kontrakt

2023-01-17 10:15
publikacja
2023-01-17 10:15

Biedronka nie zamierza rezygnować ze wspierania polskiej piłki nożnej. Wręcz przeciwnie - współpraca właściciela sieci, Jeronimo Martins, z Polskim Związkiem Piłki Nożnej układa się na tyle dobrze, że obie strony podpisały właśnie nową umowę sponsorską. 

Kadra magnesem dla sponsorów. Podpisano kolejny ważny kontrakt
Kadra magnesem dla sponsorów. Podpisano kolejny ważny kontrakt
fot. Aleksander Keplicz / / FORUM

Sieć Biedronka jako oficjalny sponsor będzie wspierać zarówno seniorskie reprezentacje Polski kobiet i mężczyzn, jak i kadry młodzieżowe od lat 15 do 21. Zawarta właśnie umowa obejmie m.in. eliminacje do mistrzostw Europy, których finały odbędą się w 2024 roku w Niemczech, a także eliminacje i turniej finałowy kolejnych mistrzostw świata (w 2026 r. gospodarzami mundialu będą Kanada, Meksyk i USA). 

Biedronka będzie posługiwać się tytułami „Oficjalny Sponsor Piłkarskiej Reprezentacji Polski” oraz „Oficjalny Dostawcy Warzyw i Owoców”. Co więcej, logo sieci znajdzie się także na bandach reklamowych podczas meczów rozgrywanych w Polsce, a także na ściankach konferencyjnych, stronie internetowej PZPN, biletach czy programach meczowych.

"Przedłużenie umowy jest naturalną konsekwencją doskonałej współpracy, jednak tym razem chcemy pójść o krok dalej i razem z naszym partnerem, PZPN, chcielibyśmy zaproponować wszystkim Polakom specjalną linię produktów, stworzoną wokół biało-czerwonych barw" - podkreślił Maciej Łukowski, członek zarządu i dyrektor działu zakupów sieci Biedronka.

Sprzedaż produktów licencyjnych PZPN w stacjonarnych biedronkach oraz internetowym sklepie sieci (Biedronka Home) ma ruszyć za kilka miesięcy. W informacji prasowej czytamy, że asortyment będzie tworzony "z myślą o osobach przywiązanych do zdrowego stylu życia". 

Biedronka jest oficjalnym sponsorem reprezentacji polski w piłce nożnej mężczyzn od 2010 roku.

To kolejny taki kontrakt "dopięty" w ostatnich dniach przez PZPN. W ubiegłym tygodniu związek poinformował o przedłużeniu umowy z PKN Orlen, który będzie sponsorem generalnym drużyn narodowych przez cztery kolejne lata. 

ML

Źródło:
Tematy
MINI pełne dobrych ofert.

MINI pełne dobrych ofert.

Komentarze (5)

dodaj komentarz
grab
Bardzo po polsku brzmi ten slogan. Brawo... „Oficjalny Dostawcy Warzyw i Owoców”
tomitomi
w tym temacie Bierdonkę popieram ,to miłe dla mnie i polskiego sportu !
samsza
Wyrzucili trenera, który "wyszedł z grupy", przegrał tylko z 1 i 2 drużyną globu!
samsza
Nawet "wygrana z Rosją" mu nie pomogła i to w Polsce!
andregru
Czy Biedronka naprawdę wierzy że klienci przychodzą do nich na zakupy z uwagi na Lewandowskiego i spółkę . Te wszystkie " gwiazdy" z reklam na mnie działają wprost odwrotnie .

Powiązane: Zakupy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki