REKLAMA

Bezpłatny pakiet Assistance do konta Alior Banku

2012-07-31 07:20
publikacja
2012-07-31 07:20

Konto osobiste w Alior Banku zostało wzbogacone o kolejne przywileje. W ramach bezpłatnego pakietu Assistance - „Pomocni Fachowcy” klienci banku mogą teraz skorzystać ze specjalistycznej pomocy w trakcie podróży zagranicznej oraz uzyskać fachową poradę prawną. Korzystna oferta oraz szeroki zakres usług dodatkowych sprawiły, że w pierwszym półroczu 2012 roku blisko 200 tysięcy nowych klientów zdecydowało się otworzyć rachunek osobisty w Alior Banku.

Od 1 lipca br. posiadacze konta osobistego w Alior Banku mają do dyspozycji jeszcze szerszy pakiet Assistance - „Pomocni Fachowcy”. Oprócz trzech elementów dostępnych do tej pory takich jak: pomoc w domu, pomoc w podróży samochodem oraz pomoc medyczna, pakiet wzbogacono o nowe usługi obejmujące pomoc w podróży oraz specjalistyczną poradę prawną.

Pakiet „Pomoc w podróży” gwarantuje specjalistyczną pomoc w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania podczas podróży zagranicznej. Ponadto, klienci Alior Banku mogą liczyć na pomoc w przypadku opóźnienia, zniszczenia lub kradzieży ich bagażu. Zależnie od zakresu pomocy, limit darmowych usług przewidzianych na jedno zdarzenie wynosi w przypadku problemów z bagażem - 600 złotych, zaś w przypadku pomocy lekarskiej - są to 2 wizyty do kwoty 500 euro.

Klienci Alior Banku mogą również skorzystać ze specjalistycznych porad prawnych świadczonych przez kancelarię Alior Doradztwo Prawne. Usługa obejmuje prawne zabezpieczenie interesów, przygotowanie informacji o treści obowiązujących przepisów prawa i istotnego orzecznictwa oraz porady prawne w formie opinii prawnej lub informacji o sposobie postępowania - bez analizy dokumentów źródłowych. Zakres porad prawnych dostępnych w ramach pakietu obejmuje m.in. prawo pracy, prawo spadkowe i rodzinne, problematykę związaną z nabywaniem/zbywaniem oraz najmem nieruchomości, ochronę danych osobowych, windykację należności oraz prawo administracyjne.

Pakiet „Pomocni Fachowcy", który został przygotowany wraz z firmą Mondial Assistance, międzynarodowego lidera na rynku usług Assistance, gwarantuje klientom Alior Banku wygodę i bezpieczeństwo 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Mogą z niego korzystać wszyscy klienci, dla których Alior Bank jest „głównym bankiem”.

W połączeniu z dotychczasowymi przywilejami takimi jak: darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, bezpłatne przelewy internetowe, brak opłat za prowadzenia konta oraz pakiet usług concierge „Osobisty Asystent”, klienci Alior Banku mają do dyspozycji najszerszy zakres bezpłatnych usług przypisanych do konta osobistego w Polsce./ Alior Bank
Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Do zdobycia aż 360 zł z Kontem 360° Banku Millennium!

Do zdobycia aż 360 zł z Kontem 360° Banku Millennium!

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Sektor bankowy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki