REKLAMA

Będą utrudnienia w dostępie do kilku banków

2016-06-17 12:15
publikacja
2016-06-17 12:15

Dłuższą przerwę w dostępie do systemów internetowych i aplikacji mobilnych w najbliższy weekend zapowiadają należące do jednej grupy – Bank SMART i BIZ Bank. Klienci tych instytucji mogą mieć też trudności w posługiwaniu się kartami debetowymi. W sobotę, w określonych godzinach porannych nie będą też działać karty wydane przez Bank Zachodni WBK.

Na pewne ograniczenia w dostępie do usług w najbliższy weekend w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi powinni się również przygotować klienci Deutsche Banku Polska, eurobanku, Banku Pocztowego i Volkswagen Banku. Z kolei Bank Pekao zamieszcza na swoich stronach komunikat o przerwie w Pekao24Makler DM Pekao.

Jak co piątek podajemy szczegóły dotyczące weekendowych przerw w bankach.

Będą utrudnienia w dostępie do kilku banków / fot. lucadp / YAY Foto

Bank SMART i BIZ Bank w weekend z poważnymi utrudnieniami

W związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi, dłuższą przerwę w dostępie do internetowego systemu transakcyjnego, systemu składania wniosków i aplikacji mobilnej zapowiadają Bank SMART i BIZ Bank. Będą one całkowicie niedostępne od godziny 23:00 w piątek (17.06.2016) do godziny 12:00 w niedzielę (19.06.2016).

– W tym czasie wszystkie zlecane w systemie bankowości elektronicznej i aplikacjach mobilnych operacje, przelewy, otwarcie lokat, likwidacja lokat oraz wszelkie wnioski i dyspozycje będą przyjmowane do realizacji jako oczekujące. Ich realizacja  nastąpi w poniedziałek w godzinach porannych. Mogą również wystąpić trudności w dostępie do historii operacji na rachunkach. (…)
Przez cały okres trwania prac modernizacyjnych nie będzie możliwe zasilenie rachunku, do którego została wydana karta debetowa lub kredytowa. Mogą również wystąpić przejściowe trudności w posługiwaniu się kartami płatniczymi – uprzedza Bank SMART w komunikacie kierowanym do klientów.

W sobotę utrudnienia także w dostępie do BZ WBK

W związku z prowadzonymi pracami konserwacyjnymi na nocną przerwę w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej oraz transakcji wykonywanych kartami muszą przygotować się klienci korzystający z usług Banku Zachodniego WBK.

– W sobotę 18.06.2016 r. w godzinach 0:00-7:00 nie będzie można korzystać z bankowości internetowej i mobilnej; w godzinach 4:00-6:00 nie będzie można wykonać żadnych czynności związanych z kartami Banku Zachodniego WBK. Transakcje złożone w dniu 17.06.2016 r. w godzinach 20:00-23:59 zostaną zrealizowane w dniu 18.06.2016 r. po godzinie 7:00 – informuje Bank Zachodni WBK.

W sobotni poranek (w godzinach 4:00-6:00) nastąpi również przerwa w obsłudze kart płatniczych Banku Pocztowego i bankomatów obsługiwanych przez Bank Zachodni WBK.

Deutsche Bank Polska – kolejny weekend z pracami modernizacyjnymi

To już kolejny weekend z rzędu, który Deutsche Bank Polska planuje przeznaczyć na prace modernizacyjne. Tym razem będą one oznaczać dla klientów utrudnienia w dostępie do Teleserwisu.

– Od 17.06.2016 od godziny 22.00 do 18.06.2016 do godziny 10.00 funkcjonalność Teleserwisu będzie ograniczona do zastrzegania kart płatniczych – informuje Deutsche Bank Polska.

Przerwy również w dostępie do systemów eurobanku i VW Banku

Prace modernizacyjne i techniczne na najbliższy weekend zaplanował także eurobank. W związku z tym w nocy z piątku na sobotę (17/18 czerwca 2016), w godzinach 23:30-02:30, nie będzie możliwe korzystanie z serwisu eurobank online oraz aplikacji mobilnej.

W weekend ograniczony może być również dostęp do usług Volkswagen Banku. – 19 czerwca (niedziela) od godziny 10:00 do godziny 12:00 prowadzone będą prace techniczne w systemach bankowych. W związku z tym w podanych godzinach dostęp do rachunków przez Internet i telefon może być utrudniony – czytamy w komunikacie VW Banku.

Ograniczenia w składaniu dyspozycji w Pekao24Makler

Bank Pekao publikuje na swoich stronach komunikat Domu Maklerskiego Pekao dotyczący przerwy w dostępie do serwisu Pekao24Makler.

– W związku z zaplanowanymi pracami serwisowymi 18.06.2016 r. (sobota) w godzinach 07:00-20:00 wystąpią ograniczenia w dostępie do składania dyspozycji i zleceń w serwisie Pekao24Makler – czytamy we wspomnianym komunikacie.

/ Bankier.pl

/kwl

Źródło:
Tematy
Najlepsze z najtańszych kart kredytowych – styczeń 2021 [Ranking]

Najlepsze z najtańszych kart kredytowych – styczeń 2021 [Ranking]

Komentarze (2)

dodaj komentarz
~Klient
35 lat więzienia dla cyberprzestępców,są gorsi od hien
~klient
Pojawiły się groźne wirusy uwaga na zabezpieczenia banki są na cyber wojnie

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki