REKLAMA

Beckham w odwrocie

2004-04-20 08:10
publikacja
2004-04-20 08:10
Hiszpański przedsiębiorca Enrique Sobrino zapowiedział że sprzeda Davida Beckhama, jeśli latem zostanie wybrany prezydentem Realu Madryt. Sobrino, który zechce wygryżć z posady Florentino Pereza miał powiedzieć "Muszę wymienić Beckhama. Przypatrzę się ofertom jego kupna." - podaje internetowy serwis BBC.

Sobrino zapowiada dalsze porządki wśród kadry "królewskich", którą opuścić mieliby Luis Figo i Roberto Carlos. Kandydat na "pierwszego po Bogu" w Realu najchętniej zastąpiłby ich Brazylijczykiem Ronaldinho z FC Barcelony.

Sorbino podał przyczyny swej niechęci wobec pozostania Beckhama. Uważa, że kapitan angielskiej reprezentacji, którego bujne życie prywatne nie schodzi ostatnio z czołówek brukowców, zbyt wiele czasu spędza poza Madrytem. Plany Sobrino powinny zainteresowac Chelsea Londyn, która gotowa wyłożyć jest za Becksa 25 milionów funtów.

Dzisiaj, swe rewelacje na temat romansu z Beckhamem ujawniła już trzecia kobieta - 27-letnia Celina Laurie, która twierdzi że obecny mąż Victorii zaprosił ją na sex w sierpniu 2002, gdy Manchester United grał mecz w duńskiej miejscowości Aarhus.

"Podobno Roberto Carlos rozmawiał już z ewentualnymi przyszłymi pracodawcami i doszedł do porozumienia. Nie wiem czy to prawda, ale jedno jest pewne. Carlos liczy na najbardziej lukratywny kontrakt jego życia, a my nie zamierzamy mu go dać". - powiedział Sobrino.

Perez, obecny prezes Realu, usiadł na obecnym stołku w podobny sposób jak obecnie kombinuje Sobrino. Obiecywał duże zmiany a później dotrzymał obietnic. Sprowadził m.in Portugalczyka Luisa Figo z Barcelony, co wywołało wręcz nienawiść wśród Katalończyków.
Źródło:

Do pobrania

ronaldinhobeckhamjpg
Tematy
Kredyt balonowy na samochód. Wszystko, co musisz wiedzieć.

Kredyt balonowy na samochód. Wszystko, co musisz wiedzieć.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki