Bank Pocztowy obniża opłatę za konto i wypłaty z bankomatów

Bank Pocztowy zaktualizował ofertę kart płatniczych i promocji towarzyszących Bliskim Kontom Pocztowym. Od 17 lipca 2017 r. prowadzenie rachunku będzie o połowę tańsze, a posiadacze kart Mastercard będą zwolnieni z wypłat gotówkowych z bankomatów PlanetCash. Dodatkowo w programach moneyback można uzyskać zwrot do 600 zł rocznie.

Bank Pocztowy obniża opłatę za konto i wypłaty z bankomatów
Bank Pocztowy obniża opłatę za konto i wypłaty z bankomatów

Do aktualnie obowiązującego programu „Same Korzyści” Bank Pocztowy uruchamia 17 lipca 2017 roku dodatkowy pakiet – „Pocztowe Korzyści”. W ramach tego pierwszego klienci płacący kartą wydaną do kont Banku Pocztowego mogą otrzymać do 240 zł rocznie zwrotu za zakupy w sklepach z kategorii: zdrowie, kultura lub sport i rekreacja – na konto wraca 5 proc. wartości dokonanych zakupów, przy czym miesięcznie może to być maksymalnie 20 zł.

Program „Pocztowe Korzyści” pozwoli z kolei uzyskać 10-procentowy zwrot za wszelkie zakupy i opłacone rachunki na Poczcie Polskiej. Maksymalnie można uzyskać w ten sposób 360 zł zwrotu rocznie, czyli 30 zł/m-c. Program startuje dziś – 17 lipca i potrwa do jego odwołania.

Od 17 lipca do 30 września br. roku klienci Banku Pocztowego będą mogli również skorzystać z promocji „Lato Korzyści” – uprawnia on posiadaczy karty do 10 proc. zniżki na ubezpieczenie Bezpieczny Turysta w Pocztowym Towarzystwie Ubezpieczeniowym i wysłania bezpłatnej neokartki w serwisie Envelo.

Tańsze Bliskie Konto Pocztowe

Poza samymi promocjami Bank Pocztowy obniżka koszty związane z użytkowaniem Bliskiego Konta Pocztowego. Opłata za rachunek w przypadku niespełnienia warunków została obniżona z 10 na 5 zł/m-c. Bank wciąż zrezygnuje z jej pobrania, jeśli klient dokona kartą wydaną do konta transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł/m-c.

Od 17 lipca Bank Pocztowy znosi też część opłat za wypłaty gotówkowe z bankomatów. Bezprowizyjne wypłaty obowiązują do końca roku – 31 grudnia 2017 roku i dotyczą tylko klientów z kartami wydanymi przez Mastercard w urządzeniach sieci PlanetCash.

MG

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
2 0 ~Lechu

Bank tragedia, czekam po 10-12 dni na wypłatę

! Odpowiedz
2 2 ~Ewa

Bank Pocztowy jest bardzo drogi, ja też rezygnuje. Przechodzę do MBanku

! Odpowiedz
3 5 ~Tomasz

Mało wiesz. Z byle jaką kartą możesz wypłacić kasę w cpnie.... Niestety pocztowy to filia PKO ,a pko =dno...

! Odpowiedz
3 3 ~Tomasz

Gówno prawda. Ja płacę kartą ponad 400 stówki miesięcznie i tak mi potrącają 5 zeta.Dlatego przechodzę do Mbanku

! Odpowiedz
1 1 ~krzybys

Planet Cash to jedyna sieć w jakiej od lutego tego roku można wypłacać gotówkę. Żadna nowość, ale to że do końca roku za darmo? To co ja zrobię od stycznia? Zamknę tam konto.

! Odpowiedz
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl