REKLAMA

Balticon scala akcje i zaskakuje kontraktem

2014-09-30 10:40
publikacja
2014-09-30 10:40
Balticon scala akcje i zaskakuje kontraktem
Balticon scala akcje i zaskakuje kontraktem

Balticon S.A. stał się autoryzowanym serwisem i dealerem części i agregatów chłodniczych firmy Thermo King. Umowa została podpisana na okres 3 lat, a jej wartość została objęta tajemnicą handlową.

W ramach Umowy pomiędzy Thermo King i Balticon S.A., specjaliści firmy będą obsługiwać naprawy gwarancyjne i eksploatacyjne wszystkich kontenerów z agregatami Thermo King należących do dowolnej linii żeglugowej, jak również kontenery z agregatami Thermo King będące własnością indywidualnych klientów. Ponadto Balticon SA zyskał prawo do sprzedaży części zamiennych na rynku, oraz zapewnił sobie preferencyjne ceny części. Będzie to miało pozytywny wpływ na przychody, oraz pozwoli ograniczyć koszty działalności. 

- Najistotniejszą korzyścią z tej sytuacji, jest fakt, że Balticon jako autoryzowany serwis Thermo King będzie mógł dokonywać napraw gwarancyjnych kontenerów i uczestniczyć we wszystkich akcjach serwisowych. Dla klientów Balticon oznacza to szybszą i lepszą usługę a także, co bardzo istotne, gwarancję jakości potwierdzoną znakiem Thermo King. Wszystkie naprawy będą mogły być wykonywane na depotach Balticon, lub za pośrednictwem naszych serwisów mobilnych. Eliminuje to konieczność korzystania z niektórych podwykonawców. W sposób oczywisty przekłada się to na obopólny zysk - komentuje Mariusz Kulczyński, Kierownik Depotu Gdynia, Balticon S.A. 

Dzięki wspomnianej Balticon SA zdobył „komplet” – jest już autoryzowanym dealerem i serwisem czterech największych globalnych producentów agregatów chłodniczych.

Informacja o nowym kontrakcie zbiegła się z planami spółki dotyczącymi scalenia papierów. W związku z tą operacją od dnia 2 października, aż do 17 października obrót akcjami Balticon SA zostanie zawieszony. Scalenie odbędzie się w stosunku 100:1.

Balticon/ at/

Źródło:
Tematy
Temperatura skacze, nagroda wzrasta! Otwórz konto i odbierz nawet 350 zł!

Temperatura skacze, nagroda wzrasta! Otwórz konto i odbierz nawet 350 zł!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki