REKLAMA
»

BUDOPOL: Umorzenie postępowania w przedmiocie zmiany sposobu prowadzenia postępowania upadłościowego (informacja poufna)

2014-06-02 16:47
publikacja
2014-06-02 16:47
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 27 / 2014
Data sporządzenia: 2014-06-02
Skrócona nazwa emitenta
BUDOPOL
Temat
Umorzenie postępowania w przedmiocie zmiany sposobu prowadzenia postępowania upadłościowego (informacja poufna)
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne
Treść raportu:
Zarząd Budopol Wrocław S.A. w upadłości układowej z siedzibą we Wrocławiu ("Emitent") przekazuje, że w dniu dzisiejszym powziął wiadomość o cofnięciu wniosku nadzorcy sądowego z dnia 10 kwietnia 2014 r. w przedmiocie zmiany sposobu prowadzenia postępowania upadłościowego Emitenta z postępowania z możliwością zawarcia układu na postępowanie obejmujące likwidację majątku Emitenta oraz o umorzeniu przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i naprawczych, postępowania wywołanego w/w wnioskiem nadzorcy sądowego (Emitent przekazał do publicznej wiadomości informację o złożeniu wniosku przez nadzorcę sądowego w przedmiocie zmiany sposobu prowadzenia postępowania upadłościowego raportem bieżącym nr 13/2014 z dnia 11.04.2014 r.).
Podanie niniejszej informacji do wiadomości publicznej uzasadnione jest faktem, iż może mieć istotny wpływ na ocenę sytuacji finansowej Emitenta.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2014-06-02 Marzanna Adamska Prezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Bezpłatne konto firmowe to dopiero początek. Sprawdź, które banki płacą najwięcej za oszczędności

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki