REKLAMA

BTC STUDIOS S.A.: Rozpoczęcie współpracy w zakresie wydawania gry “Zorro The Chronicles - The Game” z Nacon

2021-11-22 09:16
publikacja
2021-11-22 09:16
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 54 / 2021
Data sporządzenia: 2021-11-22
Skrócona nazwa emitenta
BTC STUDIOS S.A.
Temat
Rozpoczęcie współpracy w zakresie wydawania gry “Zorro The Chronicles - The Game” z Nacon
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd BTC Studios S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: "Emitent", "Spółka") informuje, że w dniu 22 listopada 2021 r. otrzymał obustronnie podpisany aneks do umowy wydawniczej dotyczącej produkcji gier wideo i mobilnych na podstawie animowanej serii "Zorro The Chronicles" oraz sublicencji do wykorzystania marki “Zorro The Chronicles - The Game”, komunikowanej raportem ESPI nr 40/2020.

Emitent niniejszym przekazuje informację, iż na mocy podpisanego aneksu przez BTC Studios S.A. oraz PVP Games Inc. z siedzibą w Québec w Kanadzie "PVP" pozyskany został partner wydawniczy Nacon, jeden ze światowych liderów branży gamingowej, z którym wydana będzie gra wideo "Zorro The Chronicles - The Game".

W ramach podpisanego aneksu i pozyskania partnera, BTC Studios S.A. otrzyma od PVP Games Inc. jednorazowe wynagrodzenie w wysokości 702 660 PLN (kurs NBP z dnia 19.11.2021 r.) czyli równowartość 150 000 EURO, oraz będzie otrzymywać stały przychód w postaci udziału w zyskach ze sprzedaży Gry.

Ponadto Emitent w okresie najbardziej kapitałochłonnym, czyli w trakcie kampanii promującej tytuł na całym świecie, nie poniesie żadnych kosztów związanych z tą aktywnością. Dzięki temu Spółka BTC Studios S.A. ogranicza znacznie ryzyko inwestycyjne, zyskuje elastyczność i możliwość zaangażowania się w nowe inicjatywy biznesowe.

Dzięki rozpoczęciu współpracy przy wydaniu gry wideo ze studiem Nacon, BTC Studios S.A. w zakresie prac przy grze “Zorro The Chronicles - The Game”, będących jednym z obszarów rozwijającej się działalności Spółki, skupi się w tym projekcie na mobilnej wersji gry "Zorro The Chronicles - The Game". Emitent jest obecnie na etapie rozmów z wyselekcjonowanymi partnerami, którzy zostaną zaangażowani w projekt mobilnej wersji gry "Zorro The Chronicles - The Game" w odpowiednim do swojego know how zakresie.

O kolejnych krokach związanych z mobilną grą “Zorro The Chronicles - The Game”, Emitent poinformuje odrębnym komunikatem.

Zarząd Spółki pragnie podkreślić, iż współpraca z Nacon w zakresie wydawania gry "Zorro The Chronicles - The Game" jest kolejnym sukcesem Emitenta, po “Smooth Wheel”, skomercjalizowanym przez Coda Limited (raport bieżący ESPI nr 9/2021 z dnia 18.02.2021 r.).

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2021-11-22 Adrian Smarzewski Prezes Zarządu Adrian Smarzewski
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Nawet 360 zł z Kontem 360° w Banku Millennium

Nawet 360 zł z Kontem 360° w Banku Millennium

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki