REKLAMA

BIOMASS ENERGY PROJECT S.A.: Podpisanie porozumienia o współpracy przy budowie modułowego szpitala zakaźnego ze Spółką NOVAVIS S. A.

2020-04-02 10:37
publikacja
2020-04-02 10:37
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 8 / 2020
Data sporządzenia: 2020-04-02
Skrócona nazwa emitenta
BIOMASS ENERGY PROJECT S.A.
Temat
Podpisanie porozumienia o współpracy przy budowie modułowego szpitala zakaźnego ze Spółką NOVAVIS S. A.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd BIOMASS ENERGY PROJECT S.A. - „Emitent” , „Spółka” informuje, że w dniu dzisiejszym, tj. 2 kwietnia 2020r. podpisał porozumienie o współpracy przy budowie obiektów wsparcia epidemiologicznego i produkcji modułowego szpitala zakaźnego „BEP-MED” z autonomicznym układem zasilającym na potrzeby walki z koronawirusem ze Spółką NOVAVIS S. A.
W ramach umowy nastąpić ma udzielenie natychmiastowej pomocy rzeczowo –technicznej przez NOVAVIS S. A. w ramach konsorcjum ECOS ENERGY POLAND w budowie i rozwoju modułowego szpitala zakaźnego „BEP-MED”. Tempo i zakres prac determinowane są rozwojem pandemii koronawirusa w kraju i zagranicą oraz palącą potrzebą wsparcia epidemiologicznego klasycznej infrastruktury medycznej.
Strony oświadczają, że rozpoczynają współpracę przy realizacji obiektów referencyjnych „BEP-MED” w trybie nadzwyczajnym, prolongując dalsze negocjacje o zasadach współpracy do czasu ukończenia obiektów referencyjnych. Do tego momentu NOVAVIS S.A. udzieli nieodpłatnej pomocy przy zaprojektowaniu i realizacji części energetycznej zasilającej „BEP-MED” z zastosowaniem autonomicznych technologii solarnych. NOVAVIS S.A. przygotuje i przeszkoli także specjalistyczną grupę montażową do plasowania obiektów „BEP-MED” w destynacjach docelowych. Strony umowy deklarują wolę współpracy ze specjalistycznymi jednostkami medycznymi, Polską Akademią Nauk oraz innymi jednostkami i instytutami naukowo-badawczymi oraz w rozwijaniu i pozyskiwaniu niezbędnych technologii komplementarnych, współinwestorów i kooperantów, tworzenie kompetencyjnych grup celowych dla realizacji zadań związanych z projektowaniem i lepszą kompilacją technologii krajowych z poszanowaniem pozycji BIOMASS ENERGY PROJECT S.A. jako lidera projektu.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2020-04-02 Jerzy Drożniewski Prezes Zarządu
2020-04-02 Krzysztof Arkuszewski Wiceprezes Zarządu
Źródło:GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Tematy

Otwórz konto sobie i dziecku i zyskaj 200 zł w promocji na zakupy u naszych partnerów.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki