REKLAMA

BIOMASS ENERGY PROJECT S.A.: Otrzymanie autoryzacji na dystrybucje tzw. jałowych wymazówek z podłożem transportowym do pobierania próbek do testów genetycznych na wykrycie wirusów.

2020-04-14 11:16
publikacja
2020-04-14 11:16
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 9 / 2020
Data sporządzenia: 2020-04-14
Skrócona nazwa emitenta
BIOMASS ENERGY PROJECT S.A.
Temat
Otrzymanie autoryzacji na dystrybucje tzw. jałowych wymazówek z podłożem transportowym do pobierania próbek do testów genetycznych na wykrycie wirusów.

Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Biomass Energy Project S.A z siedzibą w Bydgoszczy (dalej: „Emitent”, „Spółka”) zawiadamia o otrzymaniu od partnera chińskiego : Taizhou Sun Trine Biotechnology Co,. Ltd („Producent”) deklaracji rocznej Autoryzacji na rzecz Emitenta do dystrybucji certyfikowanych certyfikatem CE w Polsce i Unii Europejskij tzw. wymazówek do przeprowadzania testów genetycznych na wykrycie wirusów w tym również SARS-CoV-2, na terytorium Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii.
W ramach przedmiotowej autoryzacji, Emitent uzyskał upoważnienie do bycia dystrybutorem na tych rynkach dla testów wymazowych z gardła i z nosa, w tym 2 ml tub z nośnikiem transportowym wirusów do wymazów z gardła oraz 3 ml tub z nośnikiem transportowym wirusów dla wymazów z nosa. Upoważnienie do dystrybucji zostało udzielone do dnia 9 kwietnia 2021 roku i obowiązuje na obszarze Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii .
W związku z uzyskaną autoryzacją dystrybucji Zarząd Emitenta, planuje w najbliższym czasie złożyć ofertę sprzedaży do krajowych jak i europejskich podmiotów dystrybuujących środki medyczne oraz do laboratoriów medycznych.
Pierwsze planowane zamówienie ma objąć około 10 tysięcy testów. Koszty zamówienia Emitent pokryje z środków własnych. Kolejne zamówienia będą dokonywane odpowiednio do zapotrzebowania odbiorców Emitenta na zakup jałowych wymazówek do testów na wykrycie wirusa.
Zarząd Emitenta zakłada, iż wysokość marży będzie ustalana indywidualne z podmiotami zainteresowanymi ofertą Emitenta a działającymi w innych niż Polska państwach europejskich, niemniej jednak Zarząd Emitenta zakłada, iż na polski rynek marża stanowić będzie około 25 proc.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2020-04-14 Jerzy Drożniewski Prezes Zarządu
2020-04-14 Krzysztof Arkuszewski Wiceprezes Zarządu
Źródło:GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Tematy

Otwórz konto sobie i dziecku i zyskaj 200 zł w promocji na zakupy u naszych partnerów.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki