REKLAMA

BAH ma pisemne potwierdzenie decyzji Jaguar Land Rover ws. przedłużenia umowy

2020-01-20 17:34
publikacja
2020-01-20 17:34

British Automotive Holding otrzymał pismo od Jaguar Land Rover Deutschland GMBH, w którym potwierdził on decyzję o przedłużeniu terminu obowiązywania umowy importerskiej do 31 marca 2021 roku - poinformował BAH w komunikacie.

/ BAH

"JLR poprosił także o potwierdzenie przez emitenta powyższego przedłużenia umowy importerskiej do dnia 31 marca 2021 roku, a emitent w dniu dzisiejszym złożył podpisy pod wyżej wymienionym dokumentem" - napisano w komunikacie.

W piątek spółka informowała, że ma w tej sprawie ustną deklarację Jaguar Land Rover.

seb/ ana/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (1)

dodaj komentarz
tomm33
Smutne że polska z firma ze spodniami opuszczonymi do kolan czeka na zgodę brytyjskiego na sprzedaż samochodów, a teraz jak pies będzie starała się spełnić oczekiwania w nadzieji że może łaskawcy przedłuzą zgodę na kolejne dwa kwartały.. Po dwóch LR mam dość tego ładnie opakowanego śmietnika na kołach, niech Smutne że polska z firma ze spodniami opuszczonymi do kolan czeka na zgodę brytyjskiego na sprzedaż samochodów, a teraz jak pies będzie starała się spełnić oczekiwania w nadzieji że może łaskawcy przedłuzą zgodę na kolejne dwa kwartały.. Po dwóch LR mam dość tego ładnie opakowanego śmietnika na kołach, niech sobie sami to sprzedają i naprawiają, technicznie jakieś trzy dekady za Niemcami i Japonią

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki