REKLAMA

B3System informatyzuje sektor bankowy

2011-12-23 12:00
publikacja
2011-12-23 12:00

B3System S.A., jedna z wiodących firm informatycznych w kraju, podpisała w dniach 21 i 22 grudnia br. dwie umowy z podmiotami z sektora bankowego. Łączna wartość obu kontraktów wyniosła ponad 2 mln zł.


Przedmiotem pierwszej umowy o wartości 639 tys. zł netto jest dostawa i wdrożenie rozwiązania informatycznego w Banku Ochrony Środowiska S.A. Druga umowa, w ramach której B3System dostarczy sprzęt informatyczny, została zawarta na kwotę 1 390 tys. zł z bankiem PKO BP S.A.

B3SYSTEM związane z sektorem finansowym

Umowy z PKO BP S.A. oraz BOŚ S.A. są kolejnymi kontraktami zawartymi przez B3System S.A. z sektorem bankowym w tym miesiącu. W dniu 15 grudnia br. Spółka poinformowała o podpisaniu umowy z Pekao S.A. w wysokości 729 400 zł na  świadczenie usług wdrożeniowych.

Podpisane przez B3System S.A. umowy to efekt skutecznie realizowanej strategii rozwoju, szerokich kompetencji w zakresie pełnego pakietu rozwiązań informatycznych wspartych wieloletnim doświadczeniem oraz stale rozbudowywanego zaplecza technologicznego. Wysoka jakość świadczonych usług oraz perspektywy rozwoju Spółki zostały nagrodzone podczas prestiżowej konferencji IT@BANK. B3System S.A. zajęła wówczas III miejsce w kategorii „Potencjał rozwojowy”.

-  W maju br. przyjęliśmy politykę biznesową zakładającą rozwój oferty w zakresie świadczonych usług IT dla renomowanych klientów korporacyjnych, w tym z branży finansowo-ubezpieczeniowej. W ciągu ostatnich dziesięciu dni podpisaliśmy trzy umowy z bankami. To świadczy, iż zawarte kontrakty oraz realizowane zamówienia potwierdzają słuszność obranej przez nas strategii rozwoju – powiedział Mirosław Kaliński, prezes B3System S.A.

- Koniec roku okazał się dla nas bardzo pracowity. Jestem przekonany, iż nie jest to jednostkowy wzrost zainteresowania rozwiązaniami informatycznymi, a stała tendencja rynkowa – dodał Mirosław Kaliński.

System zarządzania tożsamością

B3System rozszerzyła swoją ofertę o Systemy Zarządzania Tożsamością, które umożliwiają efektywne zarządzanie prawami dostępu do zasobów informatycznych, umożliwiają modyfikowanie, przydzielanie lub odbieranie uprawnień zgodnie z potrzebami biznesowymi firmy i w ramach wszystkich posiadanych systemów. Systemy Zarządzania Tożsamością pozwalają kontrolować koszty administrowania użytkownikami, eliminować złożone, ręczne procesy, a także zapewnić bezpieczeństwo i egzekwować zgodność działań użytkowników z przepisami w skali całego przedsiębiorstwa.

Oferowane przez B3System S.A. rozwiązania dedykowane są głównie klientom z branży finansowej, telekomunikacyjnej oraz sektora publicznego./ B3System SA
Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Karta kredytowa - wygodny dostęp do dodatkowych pieniędzy

Karta kredytowa - wygodny dostęp do dodatkowych pieniędzy

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Sektor bankowy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki