REKLAMA
WEBINAR

B3System chce utrzymać wyniki sprzedaży w branży finansowej

2013-01-08 13:38
publikacja
2013-01-08 13:38

Ostatnie dwa miesiące minionego roku 2012 obfitowały w informacje o zleceniach realizowanych przez B3System dla sektora bankowego. Spółka zaraportowała zawarcie znaczących umów z czołowymi instytucjami finansowymi tj. ING Bankiem Śląskim, Alior Bankiem, Bankiem BPH S.A., Bankiem Pekao S.A., Bankiem Zachodnim WBK S.A. oraz Bankiem PKO BP.

Największą wartościowo umowę B3System S.A. podpisało z ING Bankiem Śląskim: kontrakt na sprzedaż i dostawę sprzętu informatycznego opiewał na ponad 6 mln zł netto. Kolejne istotne zlecenie dotyczyło sprzedaży, dostarczenia, instalacji i konfiguracji sprzętu IT wraz z migracją danych oraz usługami gwarancyjnymi dla Banku Pekao S.A. (2,440 mln zł). W ostatnich miesiącach 2012 r. B3System S.A. zrealizowała także kolejne zamówienia w ramach podpisanej w lutym umowy z PKO BP, gdzie łączna wartość faktur sprzedaży wystawionych przez Spółkę w okresie od jej zawarcia do dnia 21 grudnia 2012 roku wyniosła ponad 29 mln zł netto. Przedmiotem zawartej umowy ramowej była sprzedaż, dostawa oraz instalacja i konfiguracja sprzętu drukującego, dostawa materiałów eksploatacyjnych oraz wdrożenie systemu zarządzania drukiem dla Centrali Banku PKO BP i jego oddziałów.

Pozytywna tendencja w wartości zleceń z branży finansowej jest widoczna od początku II kw. 2012 r. Czwarty kwartał, jeśli chodzi o liczbę zrealizowanych kontraktów, był bardzo dobry, szczególnie jeśli mówimy o naszej współpracy z instytucjami bankowymi. Umowy miały różną wartość, ale z naszego punktu widzenia bardzo istotna jest liczba banków, które nam zaufały, szczególnie, że są to największe instytucje na polskim rynku. Ze wszystkimi Klientami z tego sektora mamy nadzieję kontynuować współpracę w tym roku- mówi Robert Wodziński, prezes B3System S.A. Dalsza konsekwentna współpraca z instytucjami finansowymi jest jednym z podstawowych założeń spółki na rok 2013 r. Nasza oferta dla branży finansowej jest bardzo dobrze dostosowana do potrzeb klientów, mamy też bogate doświadczenia we współpracy z bankami i instytucjami ubezpieczeniowymi. Bardzo dobre ostatnie miesiące minionego roku to pozytywny znak na ten rok, który właśnie się rozpoczął- dodaje. Wśród planów spółki jest także umacnianie pozycji w sektorze administracji publicznej oraz silniejsza niż dotychczas koncentracja na małych i średnich przedsiębiorstwach.

Reklama

Lista umów znaczących B3System S.A. za 2012 r., w tym podpisanych z instytucjami finansowymi, znajduje się na stronie internetowej Spółki: http://www.b3system.pl/pl/2012-raporty.html

B3System S.A.

Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Im więcej latasz, tym więcej zyskujesz!

Im więcej latasz, tym więcej zyskujesz!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki