Awaria w mBanku. Problemy z logowaniem do bankowości internetowej dla firm

Klienci mBanku zgłaszają problemy z logowaniem do systemu bankowości internetowej dla firm - CompanyNet. Bank przyznaje, że utrudnienia utrzymują się od poniedziałku.

"Od wczoraj, tj. 2017-09-04, występuje problem z zalogowaniem się do systemu mBank CompanyNet" - zgłoszenie o takiej treści otrzymaliśmy od czytelnika piszącego na adres alert@bankier.pl.

Występowanie utrudnień potwierdza sam mBank. Na stronie logowania do systemu bankowości internetowej dla firm zamieszczono komunikat, z którego wynika, że problemy występują od poniedziałku. "Od wczoraj (poniedziałek, 4 września) utrzymują się trudności z dostępem (logowaniem) do systemu mBank CompanyNet. Pracujemy nad przywróceniem poprawnego działania systemu.
Bardzo przepraszamy za niedogodności" - czytamy w informacji skierowanej do użytkowników systemu.

(Bankier.pl)

MW

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 marcin321

Nie tylko "mBank CompanyNet". Problemy wczoraj występowały również ze składaniem wszystkich wniosków na stronie, wypłat z bankomatów oraz logowaniem do konta indywidualnego. Koło godziny 15 już działało.

! Odpowiedz

Kalendarium przedsiębiorcy

  • Rozliczenie podatku od towarów i usług za poprzedni miesiąc - VAT 7.

    Podatnicy podatku akcyzowego rozliczają akcyzę.

  • Składkę na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne odprowadzają jednostki budżetowe, zakłady budżetowe i gospodarstwa pomocnicze.

  • Termin uiszczenia podatku dochodowego od podatników rozliczających się w formie karty podatkowej.

    Termin wpłaty zryczałtowanego podatku dochodowego pobranego od wpłaconych w poprzednim miesiącu dochodów z udziałów w zysku. Termin złożenia deklaracji oraz wpłaty zryczałtowanego podatku dochodowego od zagranicznych osób prawnych, czyli osób prawnych niemających siedziby lub zarządu na terenie Polski.

    Termin uiszczenia podatku dochodowego od podatników rozliczających się w formie karty podatkowej.

  • Termin przekazania sprawozdania do systemu INTRASTAT, za poprzedni miesiąc kalendarzowy, gdy realizowano transakcje wewnątrzwspólnotowe podlegające obciążeniu podatkiem od towarów i usług (VAT).

Kalkulator płacowy

Oblicz wysokość pensji netto, należne składki oraz podatek.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl