REKLAMA

Trwa awaria w ING Banku Śląskim. Problemy m.in. z płatnościami Blik

2021-06-18 09:15, akt.2021-06-18 14:49
publikacja
2021-06-18 09:15
aktualizacja
2021-06-18 14:49
Trwa awaria w ING Banku Śląskim. Problemy m.in. z płatnościami Blik
Trwa awaria w ING Banku Śląskim. Problemy m.in. z płatnościami Blik
/ Bankier.pl

Trwa awaria w ING Banku Śląskim. Klienci mają problem m.in. z zalogowaniem się do serwisu oraz korzystaniem z części usług.

"Nie można się zalogować ani do bankowości elektronicznej ING, ani do maklera", "Brak możliwości zalogowania się do bankowości internetowej ING. Po podaniu loginu dostaje się komunikat: Problem z połączeniem Sprawdź swoje połączenie z internetem lub spróbuj ponownie później. Komunikat sam w sobie jest dziwny z racji tego, strona się otwiera i przyjmuje login" – zgłaszają czytelnicy Bankier.pl na adres alert@bankier.pl.

Pierwsze wiadomości o problemach z korzystaniem z usług ING Banku Śląskiego zaczęły spływać do redakcji Bankier.pl kilka minut po godzinie 9 rano w piątek (18 czerwca). W systemie bankowości elektronicznej pojawił się komunikat potwierdzający czasowe problemy z dostępem do systemu.

fot. / / Bankier.pl

– W tej chwili niektóre funkcje nie działają. Możesz jednak sprawdzić stan konta lub zrobić przelew w aplikacji po zalogowaniu – czytamy w komunikacie wyświetlających się w aplikacji mobilnej przy logowaniu do serwisu.

Redakcja Bankier.pl skontaktowała się z biurem prasowym ING Banku Śląskiego.

"Niektóre funkcje nie działają"

"Od około godziny 8:50 występują problemy z działaniem systemu Moje ING oraz Moje ING mobile. W tej chwili niektóre funkcje nie działają. Mogą występować problemy z wpłatami i wypłatami gotówki, płatnościami kartą w internecie i korzystaniem z Blika. Można jednak sprawdzić saldo kont, historię transakcji, zrobić przelew i zapłacić kartą w sklepach stacjonarnych" – czytamy w odpowiedzi biura prasowego ING przesłanego na zapytanie redakcji.

"Jeżeli chodzi o moduł Makler – można zalogować się przez przeglądarkę internetową i wybrać zakładkę Makler w lewym górnym rogu ekranu. Można także korzystać z aplikacji na smartfony Makler Mobile lub złożyć zlecenie telefonicznie (z prowizją internetową)" – podaje ING.

Dodatkowo biuro prasowe ING Banku Śląskiego podkreśla: "Pracujemy nad rozwiązaniem. Poinformujemy o przywróceniu pełnego dostępu do systemu".

Trwają prace w ING

"Możesz korzystać z bankomatów i wpłatomatów. Pracujemy nad przywróceniem pełnej funkcjonalności Mojego ING. Nasza infolinia jest przeciążona - jeśli możesz, zadzwoń później" – czytamy w specjalnym komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej ING.

"ING Business i aplikacja mobilna ING Business działają już prawidłowo" – poinformował ING Bank Śląski o godzinie 11:45 w piątek.

"Większość funkcji Mojego ING działa już poprawnie. Możesz już bez przeszkód korzystać ze swoich kart. Nie skorzystasz jeszcze z Blika– pojawiła się informacja około godziny 13:45 na stronie banku ING.

Źródło:
Tematy
Załóż eKonto w promocji i zyskaj 150 zł od Bankier.pl + do 300 zł od mBanku + do 300 zł w programie poleceń

Załóż eKonto w promocji i zyskaj 150 zł od Bankier.pl + do 300 zł od mBanku + do 300 zł w programie poleceń

Komentarze (8)

dodaj komentarz
janekmaly
mBank i ING Bank to parodie banków. Lepiej trzymać kasę w skarpecie.
ja3
XTB, Bossa, Degiro i inne biura maklerskie powinny wysłać paczkę z prezentami do ING. Dzięki ich ciężkiej pracy mają więcej klientów. Może co poniektórych zmotywuje to do wprowadzenia pełnej oferty newconnect.
bialy_kruk
Wycofać gotówkę z obiegu bo to jest jedena z transmisji covid19.
ja3
Oczywiście, bo gotówka przenosi covid-19 a paczka kaszy, słoik ogórków i kilogram jabłek nie przenoszą. Te produkty spożywcze mają naturalną barierę odbijającą wirusy ;-) Kasjer przyjmując gotówkę przenosi wirusy, ale przesuwając produkty przez kasę już nie przenosi. Płacenie gotówką przenosi wirusy, Oczywiście, bo gotówka przenosi covid-19 a paczka kaszy, słoik ogórków i kilogram jabłek nie przenoszą. Te produkty spożywcze mają naturalną barierę odbijającą wirusy ;-) Kasjer przyjmując gotówkę przenosi wirusy, ale przesuwając produkty przez kasę już nie przenosi. Płacenie gotówką przenosi wirusy, ale wpisywanie pinu na klawiaturze terminala nie przenosi. Ile tam wam płacą w Partii za pisanie tych bzdur?
gregory441
jak zwykle, kiedy na gpw promocja to makler ing blokuje szaraczków
bartsson
dokładnie stały numer, nie pierwszy nie ostatni raz, stal rośnie to cyk awaria
masekrut555 odpowiada bartsson
W niedalekiej przyszłości biura maklerskie będą się tłumaczyć nie awariami i przeciążeniami, tylko cyberatakami. Heh

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki