REKLAMA

Problemy z dostępem do internetu sieci Vectra

2020-12-02 10:56, akt.2020-12-02 14:52
publikacja
2020-12-02 10:56
aktualizacja
2020-12-02 14:52
Shutterstock

W godzinach porannych klienci sieci Vectra w całej Polsce zgłaszali problemy z korzystaniem z internetu stacjonarnego. 

Wśród użytkowników sieci Vectra około godziny 9 rano w środę (2 grudnia) pojawiły się pierwsze zgłoszenia dotyczące problemów z dostępem do usług. Liczba przesyłanych informacji o utrudnieniach podczas korzystania z internetu zaczęła dynamicznie rosnąć. Najwięcej zgłoszeń dotyczy internetu stacjonarnego, podaje Donwdetector.

– Potwierdzam, Warszawa, nie działają żadne strony na polskich serwerach, nawet strona vectry na infolinię nie da się w ogóle dodzwonić – czytamy komentarz jednej z klientek sieci Vectra na Facebooku. "No i na dział techniczny nie da się dodzwonić. W Lublinie ten sam problem co Państwo wyżej opisali" - dodaje kolejna internautka. 

/ Downdetector

Problemy z dostępem do internetu zgłaszali użytkownicy z całej Polski, w tym najczęściej klienci z m.in. Warszawy, Radomia, Łodzi, Gdańska, Wrocławia oraz Krakowa.

Vectra nie odnotowała awarii sieci, przejściowe problemy mogły być związane m.in. z aktualizacją systemów, mówi Justyna Grzelak, rzecznik sieci Vectra. 

Źródło:
Tematy

Otwórz konto w promocjach: 300 zł premii za otwarcie i polecenie konta

Advertisement

Komentarze (2)

dodaj komentarz
jurnydziadek
Mam vectrę i działa.
agentnier
Waham się właśnie między UPC a Vectrą.. czy ktoś mógłby doradzić? To już nie pierwszy raz, kiedy widzę awarię w Vectrze na głównej stronie bankiera.. czy naprawdę zdarzają się tak często? Czy po prostu o tych z UPC się nie mówi? Pozdrawiam

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki