REKLAMA
DZIEŃ START-UPÓW

Awaria sieci Plus w całej Polsce

2020-11-06 11:08, akt.2020-11-07 23:47
publikacja
2020-11-06 11:08
aktualizacja
2020-11-07 23:47
Awaria sieci Plus w całej Polsce
Awaria sieci Plus w całej Polsce
/ Bankier.pl

W piątek od rana trwała awaria sieci Plus. Klienci nie mogli wykonywać połączeń oraz wysyłać SMS-ów. Problemy miały także osoby próbujące dodzwonić się do użytkowników sieci.

– Gigantyczna awaria w Polkomtel plus - połączenia wychodzące i przychodzące nie działają. W szczecinie w całej firmie (150osób) praktyczne padły wszystkie telefony – napisał do nas w piątek jeden z czytelników Bankier.pl na [email protected].

Problemy z siecią Plus klienci zgłaszali od godziny 8 rano w piątek (6 listopada), informuje Downdetector. Najwięcej zgłoszeń spływało od użytkowników z Warszawy, Szczecina, Wrocławia i Gdańska. Kumulacja zgłoszeń od użytkowników serwisie przypadła na okres między godziną 8:25 a 14:00.

fot. / / Downdetector

"Nikt nie może się do mnie dodzwonić. Ja nie mogę wysłać SMS-a, ani się z nikim skontaktować. Proszę to naprawić", "Mam podobnie. Nie mogę się dodzwonić do Plusa", Nie można się nigdzie dodzwonić ani wysłać wiadomości. Pracuję zdalnie. Nie ma żadnego sygnału" - czytamy komentarze użytkowników sieci na Facebooku.

– Sytuacja jest nam znana. Problemy rozpoczęły się przed godz. 8:00. Dotyczą przede wszystkim osób posiadających abonamenty. W ich przypadku nie działają wszystkie usługi - połączenia wychodzące, SMS-y oraz internet mobilny. Technicy pracują już nad przywróceniem pełnej sprawności sieci – dowiedzieliśmy się na infolinii Plusa w piątek przed południem.

fot. Plus /

Serwis Telepolis, powołując się na komentarz Arkadiusza Majewskiego z Plusa, w piątek popołudniu informował, że awaria została usunięta. "Usterka została naprawiona, jeszcze raz przepraszamy naszych klientów za zaistniałą sytuację".

DF, MKZ, MW

Źródło:
Tematy
Najlepsze konta dla płacących kartą lub telefonem - styczeń 2022 r.

Najlepsze konta dla płacących kartą lub telefonem - styczeń 2022 r.

Komentarze (5)

dodaj komentarz
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
marynapilecka
Może to testy przez ogólno-krajowymi strajkami, jak do mas dotrze ze siedzenie w domu i nierobienie w imię korona szajby oraz rozdawanie naszych pieniędzy przez rząd doprowadziło do powszechnej biedy i bezrobocia...

Testy jak nas zablokować, abyśmy nie mogli się wtedy swobodnie komunikować i umawiać na te manifestacje...?
barr
Ale ważny news :)
Nikt nie dogoni T-Mobile - padali całkowicie już trzy razy tylko w ciągu ostatniego pół roku.
Niemcy chyba wrócą do pomysłu pozbycia się T-M PL
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)

Powiązane: Sieci komórkowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki