Awaria Kantoru Walutowego Alior Banku

Nie działa Kantor Walutowy Alior Banku. Pracownik infolinii radzi klientom próbować logować się co godzinę, a gdy to się uda, wpisywać w danych i tytułach przelewu nie więcej niż 35 znaków.

O problemach z internetowym kantorem walutowym Alior Banku donoszą nam czytelnicy, pisząc na adres alert@bankier.pl. Faktycznie, po wejściu na stronę kantor.aliorbank.pl/login klienci zastają dziś komunikat o tymczasowej niesprawności systemu.

(Alior Bank)

Zadzwoniliśmy na infolinię, by zapytać, jak długo może potrwać awaria. Pracownik Alior Banku nie był w stanie odpowiedzieć na to pytanie, zalecał natomiast podejmowanie próby logowania co godzinę, a gdy to się uda, przy wykonywaniu przelewów wpisywanie w tytułach i danych przelewu nie więcej niż 35 znaków.

Otrzymaliśmy również komentarz rzecznika prasowego Alior Banku w tej sprawie: – Niektórzy klienci mogą mieć kłopoty z zalogowaniem się do kantoru walutowego od godz. 8:30 rano. Inni klienci w tym samym czasie logują się bez problemów. Pracujemy nad jak najszybszym udostępnieniem pełnej funkcjonalności kantoru. Bardzo przepraszamy klientów za te niedogodności – mówi Julian Krzyżanowski.

(Bankier.pl)

MW

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
6 7 pytek21

Ciągle nie działa. Co za dno, widać nasi programiści to nieuki....

! Odpowiedz
5 3 marcin321

Co masz do programistów? Jaka płaca taka praca. Mogli ściąć liczbę etatów o 3/4 a nie o 1/2. Na pewno by było lepiej!

! Odpowiedz
1 5 pytek21 odpowiada marcin321

To myslenie lewicowe.
Jaka praca taka płaca.
Jak mamy niedouczonych, roszczeniowych programistów którzy niewłaściwie wykonują swoją pracę to czemu im płacić wiecej?

! Odpowiedz
1 19 karbinadel

Prawie codziennie czytamy tu ostatnio informacje, że w którymś banku nie działa system elektroniczny, lub jego część. A przecież nic się nadzwyczajnego nie dzieje - nie ma huraganu, problemów z dostawami energii czy ataków hakerskich. I jak byśmy wyglądali, zdani wyłącznie na pieniądz elektroniczny?

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 7 xemir

Dla wyznawców pieniędzy wirtualnych to i tak nie będzie żaden argument, bo napiszą że przecież możesz trzymać sobie swoje żetony zapisane na karteczce i nikt Ci ich nie zabierze.

! Odpowiedz
0 1 trysil

Jak to nic się nie dzieje? W weekend było wdrożenie, a to prawie jak huragan :-)

! Odpowiedz
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl