REKLAMA

Awaria Kantoru Walutowego Alior Banku

2017-10-11 09:03
publikacja
2017-10-11 09:03
Awaria Kantoru Walutowego Alior Banku
Awaria Kantoru Walutowego Alior Banku
/ Bankier.pl

Nie działa Kantor Walutowy Alior Banku. Pracownik infolinii radzi klientom próbować logować się co godzinę, a gdy to się uda, wpisywać w danych i tytułach przelewu nie więcej niż 35 znaków.

O problemach z internetowym kantorem walutowym Alior Banku donoszą nam czytelnicy, pisząc na adres alert@bankier.pl. Faktycznie, po wejściu na stronę kantor.aliorbank.pl/login klienci zastają dziś komunikat o tymczasowej niesprawności systemu.

fot. / / Alior Bank

Zadzwoniliśmy na infolinię, by zapytać, jak długo może potrwać awaria. Pracownik Alior Banku nie był w stanie odpowiedzieć na to pytanie, zalecał natomiast podejmowanie próby logowania co godzinę, a gdy to się uda, przy wykonywaniu przelewów wpisywanie w tytułach i danych przelewu nie więcej niż 35 znaków.

Otrzymaliśmy również komentarz rzecznika prasowego Alior Banku w tej sprawie: – Niektórzy klienci mogą mieć kłopoty z zalogowaniem się do kantoru walutowego od godz. 8:30 rano. Inni klienci w tym samym czasie logują się bez problemów. Pracujemy nad jak najszybszym udostępnieniem pełnej funkcjonalności kantoru. Bardzo przepraszamy klientów za te niedogodności – mówi Julian Krzyżanowski.

fot. / / Bankier.pl

MW

Źródło:
Tematy
Kredyt dla firm do 350 tys. na dowolny cel z decyzją online nawet w 10 minut

Kredyt dla firm do 350 tys. na dowolny cel z decyzją online nawet w 10 minut

Advertisement

Komentarze (6)

dodaj komentarz
pytek21
Ciągle nie działa. Co za dno, widać nasi programiści to nieuki....
marcin321
Co masz do programistów? Jaka płaca taka praca. Mogli ściąć liczbę etatów o 3/4 a nie o 1/2. Na pewno by było lepiej!
pytek21 odpowiada marcin321
To myslenie lewicowe.
Jaka praca taka płaca.
Jak mamy niedouczonych, roszczeniowych programistów którzy niewłaściwie wykonują swoją pracę to czemu im płacić wiecej?
karbinadel
Prawie codziennie czytamy tu ostatnio informacje, że w którymś banku nie działa system elektroniczny, lub jego część. A przecież nic się nadzwyczajnego nie dzieje - nie ma huraganu, problemów z dostawami energii czy ataków hakerskich. I jak byśmy wyglądali, zdani wyłącznie na pieniądz Prawie codziennie czytamy tu ostatnio informacje, że w którymś banku nie działa system elektroniczny, lub jego część. A przecież nic się nadzwyczajnego nie dzieje - nie ma huraganu, problemów z dostawami energii czy ataków hakerskich. I jak byśmy wyglądali, zdani wyłącznie na pieniądz elektroniczny?
xemir
Dla wyznawców pieniędzy wirtualnych to i tak nie będzie żaden argument, bo napiszą że przecież możesz trzymać sobie swoje żetony zapisane na karteczce i nikt Ci ich nie zabierze.
trysil
Jak to nic się nie dzieje? W weekend było wdrożenie, a to prawie jak huragan :-)

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki