Auchan wprowadza usługę click&collect

2020-07-15 08:55
publikacja
2020-07-15 08:55
fot. mimpki / Shutterstock

Nowa usługa click&collect jest dostępna dla klientów Auchan. Zakupy można skompletować online i odebrać w wybranym punkcie.

Od 14 lipca (wtorek) klienci sieci sklepów spożywczych Auchan mogą złożyć zamówienie na stronie internetowej i odebrać zakupy w wybranym markecie. Oferta nowej darmowej usługi click&collect obejmuje 6 tys. produktów m.in. warzywa, wędliny, wodę, napoje oraz kosmetyki. Zakupy zamówić można do sześciu sklepów w Polsce:

  • Wrocław Bielany,
  • Kraków Bronowice,
  • Łódź Tulipan,
  • Gdańsk Szczęśliwa,
  • Katowice Renców,
  • Poznań Komorniki.

- Usługa click&collect pozwala zamówić produkty online i odebrać je we wskazanym sklepie - w dogodnym czasie i bez konieczności wchodzenia na halę sprzedażową sklepów. Jesteśmy przekonani, że ta opcja zadowoli zwłaszcza tych klientów, którzy doceniają możliwość wyboru z możliwie jak najszerszej gamy produktów, a przy tym zależy im na sprawnych, szybkich i bezpiecznych zakupach – mówi Małgorzata Piekarska, dyrektor marki, konceptów klienta, data, digital i SI / projekty Auchan Retail Polska.

Osoby, które chcą skorzystać z opcji click&collect muszą stworzyć konto na stronie Auchan. Po wybraniu produktów podczas składania zamówienia klient wybiera przedział czasowym, w jakim chce odebrać zamówienie. Będzie ono oczekiwać w punkcie obsługi klienta w wybranym markecie. Płatność za produkty dokonywana jest przy odbiorze.

DF

Źródło:
Tematy
Rozwiń firmę z terminalem płatniczym

Rozwiń firmę z terminalem płatniczym

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Nowe technologie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki