REKLAMA
CHCESZ ZACZĄĆ INWESTOWAĆ?

Arrinera odzyskała dostęp do Facebooka. Spółka dziękuje policji

2019-05-08 12:45
publikacja
2019-05-08 12:45

Zarząd Arrinery w oficjalnym komunikacie giełdowym podziękował polskiej policji za pomoc w odzyskaniu dostępu do konta na Facebooku.

fot. Arrinera Automotive S.A./Facebook /

Władze notowanej na NewConnect spółki poinformowały, że 7 maja odzyskały dostęp do oficjalnego konta na Facebooku. To koniec sprawy, o której Arrinera informowała pod koniec kwietnia. Przypomnijmy – zdaniem spółki 20-21 kwietnia 2019 w wyniku ataku hakerskiego został skradziony dostęp do fanpage pod adresem: http://facebook.com/arrinera.automotive/. Kradzież dostępu została zgłoszona zarówno Facebookowi, jak i policyjnemu wydziałowi do walki z cyberprzestępczością.

– W ocenie zarządu spółki atak był przeprowadzony na zlecenie, czego przykładem jest usunięcie w pierwszej kolejności przez hakera materiałów nt wyroku Sądu Okręgowego w sprawie Arrinera vs Jacek Balkan oraz w dalszej kolejności zawartości fanpage. Cały fanpage zostanie odbudowany – czytamy w komunikacie.

Arrinera to notowany na NewConnect producent pierwszego polskiego samochodu wyścigowego HussaryaGT – póki co jednak nie doczekaliśmy się egzemplarza produkcyjnego auta. Spółka wchodzi w skład portfela inwestycyjnego funduszu Erne Ventures (65 proc. udziałów). W 2018 r. spółka odnotowała 429 tys. zł przychodów oraz 2,1 mln zł straty netto. Raport za pierwszy kwartał 2019 r. opublikowany zostanie 15 maja.

MZ

Źródło:
Tematy
Wyprodukuj wodę pod własną marką

Wyprodukuj wodę pod własną marką

Advertisement

Komentarze (3)

dodaj komentarz
knl111
A ja myślałem, że prowadząc stronę "firmową" na fb tego typu firma robi sobie systematycznie jej kopię i nie ma potrzeby żmudnego "odbudowywania" strony.
forfun
a ja myślałem że auto skradziono i znaleziono a tu okazało się że jedyne co mozna ukraść to profil :)

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki