Andrzej Bieniek z DM BZ WBK przechodzi do TFI Capital Partners

2016-08-04 15:31
publikacja
2016-08-04 15:31

Andrzej Bieniek, dotychczasowy analityk DM BZ WBK, dołączył do zespołu TFI Capital Partners - podał TFI CP w komunikacie prasowym.

Bieniek był związany z DM BZ WBK od 2012 r. Odpowiadał tam za przygotowywanie analiz i rekomendacji dotyczących spółek z sektora finansowego. Wcześniej pracował m.in. w dziale doradztwa transakcyjnego Ernst&Young i Domu Inwestycyjnym Xelion.

"Pozyskaliśmy do naszego zespołu kolejnego profesjonalistę, którego doświadczenie, wyczucie, wiedza i umiejętności będą budowały wartość dla inwestorów CP FIZ. Selekcja spółek, szczególnie obecnie, jest kluczowa w części portfela o charakterze absolute return" - poinformował, cytowany w raporcie, Adam Chełchowski, prezes TFI Capital Partners.

Od kwietnia tego roku zarządzającym w TFI Capital Partners jest też Hanna Kędziora, która wcześniej pełniła funkcję wiceszefowej departamentu analiz w Domu Maklerskim Trigon. (PAP)

morb/ jtt/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~Piotrek
Bieniek? Ten siatkarz?! Capital ....... Capitol chyba. Było takie kino. No i kopuła Capitolu. O innym Capital'u nic nic mi nie wiadomo..

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki