REKLAMA

W Allegro Pay będzie opcja płatności kartą

2021-04-22 11:30
publikacja
2021-04-22 11:30
fot. Grand Warszawski / Shutterstock

Allegro wprowadza zmiany w serwisie. Na pierwszy ogień idzie Allegro Pay. Już 10 maja pojawi się nowa opcja płatności za zamówienia.

Największy internetowy portal w Polsce wprowadzi sporo zmian w drugim kwartale. Pierwszych modyfikacji klienci mogą spodziewać się 10 maja. Kolejne zmiany będą wprowadzone dwa tygodnie później 24 maja, później 8 czerwca i 1 lipca – dotyczą zarówno klientów, jak i sprzedawców.

Allegro wprowadza pierwsze zmiany dla klientów już 10 maja. W ramach Allegro Pay będzie można płacić kartą płatniczą. Do tej pory istniała możliwość regulowania zobowiązań za zamówione produkty wyłącznie za pomocą szybkiego przelewu oraz płatności Blik.

Kolejną nowością dla kupujących będzie zmiana sposobu liczenia czasu dostawy. Od 24 maja klienci Allegro zobaczą zmianę statusu paczki jako „w przygotowaniu” w momencie odebrania przesyłki przez kuriera z punktu, w którym sprzedawca nadał paczkę. Obecnie osoby zamawiające produkty widzą wymieniony wyżej status od chwili dostarczenia przez sprzedawcę przesyłki do paczkomatu lub punktu nadań.

Z kolei od 1 lipca po zakupie towarów klienci nie dostaną kilku wiadomości e-mail na pocztę. Serwis zmniejsza liczbę powiadomień wysyłanych do kupujących po zakończeniu sprzedaży. Część zmian na Allegro będzie dotyczyć zapisów w regulaminie.

DF

Źródło:
Tematy
Otwórz iKonto Biznes w Alior Banku, spełnij warunki promocji i zgarnij 300 zł od Bankier.pl i do 1500 zł od Alior Banku.

Otwórz iKonto Biznes w Alior Banku, spełnij warunki promocji i zgarnij 300 zł od Bankier.pl i do 1500 zł od Alior Banku.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Zakupy w sieci

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki