REKLAMA

Promocja na Allegro Smart z okazji Black Friday

2020-11-25 09:45, akt.2020-11-25 10:54
publikacja
2020-11-25 09:45
aktualizacja
2020-11-25 10:54
fot. OleksSH / Shutterstock

Allegro obniżyło cenę pakietu Smart z okazji zbliżającego się Święta Zakupów. Na Black Friday klienci kupią abonament na roczną darmową dostawę za 39 zł.

Smart Allegro wystartowało z nową promocją na Black Friday. Osoby zamawiające produkty za pośrednictwem platformy skorzystają z obniżonej ceny na bezpłatną dostawę. Klienci wykupią usługę  za 39 zł na rok, czyli 3,30 zł miesięcznie. Do tej pory koszt Allegro Smart wynosił 49 zł za 12 miesięcy.

Klienci zamówią darmową dostawę do paczkomatów InPost, automatów Poczty Polskiej, punktów odbioru w kioskach Ruch, sklepach Żabka, placówkach UPS, stacjach paliw Orlen lub zamówią przesyłkę z dostawą do domu. Aby skorzystać z Allegro Smart łączna wartość zamówienia, od jednego sprzedającego, musi przekroczyć:

  • 40 zł – bezpłatna dostawa do paczkomatu lub punktu odbioru,
  • 100 zł – darmowa dostawa kurierem.

Liczba bezpłatnych dostaw w Allegro Smart jest nielimitowana. Aby z niej skorzystać, sprzedawca posiada specjalne odznaczenie informujące, czy możliwa jest u niego realizacja zamówienia z wykorzystaniem abonamentu Smart.

Black Friday 2020 w Polsce. Lista promocji w sklepach

Czarny Piątek, czyli coroczne święto zakupów, w tym roku odbędzie się 27 listopada. Klienci na atrakcyjne wyprzedaże mogą liczyć także w tygodniu poprzedzającym Black Friday. Promocyjne oferty obowiązują m.in. na sprzęt AGD, telewizory, gry planszowe, książki, kosmetyki, zabawki oraz ubrania i obuwie.

Allegro Smart na Black Friday

Promocja ważna jest do 24 grudnia. Skorzystają z niej również klienci, którzy posiadają usługę Smart Allegro. Możliwa jest opcja przedłużenia zakupionego pakietu o kolejny rok, podkreśla Allegro.

– Klient może spokojnie kupić teraz pakiet za 39 zł i ważność jego pakietu Smart! przedłuży się o rok. Co więcej: gdyby zdarzyło się, że w międzyczasie dostanie kod na inny pakiet Smart! (np. w promocji, w której można dostać kody na Smarta - przykładowo mamy taką akcje teraz z zabawkami Mattel), wtedy także będzie mógł go dopisać do swojego konta. Jedno zastrzeżenie: usługa Smart! może być aktywna maksymalnie 3 lata do przodu, więc w tym okresie będzie można swobodnie kumulować pakiety z różnych akcji, ale nie na dłużej niż sumarycznie na 3 lata – tłumaczy Marcin Gruszka, Product PR Manager Allegro.

DF

Źródło:
Tematy

Otwórz konto w promocjach: 300 zł premii za otwarcie i polecenie konta

Advertisement

Komentarze (4)

dodaj komentarz
adam_koziel
Ciekawostka -> Wczoraj Allegro promocyjnie wystawiło 545 SZT po 1099 zł.
Ekspres ciśnieniowy De'Longhi ECAM 23.420.SB
i sprzedało je, UWAGA!, w niecałą .. MINUTĘ, hahaha
a więc jest to niezła maszynka do zarabiania szmalcu ;-)
onkolog_leczacy_maklera73
Ja tam zawsze na ALLEGRO szukam informacji o sklepach sprzedawców,, żeby kupować od nich bezpośrednio...:)
jes
I wtedy zdziwienie, że wielu z nich ma w swoich sklepach drożej niż w serwisie.
karbinadel
Reklamy Allegro nigdy za wiele. Tylko zapomnieliście dodać, że od stycznia część kosztów tej "darmowej" dostawy będzie pokrywał sprzedawca.

Powiązane: Zakupy w sieci

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki