REKLAMA

Alior Bank i Money Makers oferują nowoczesne zarządzanie aktywami

2012-09-13 10:00
publikacja
2012-09-13 10:00

Nawiązanie współpracy pomiędzy Alior Bankiem i Money Makers zwiększy dostępność usługi asset management dla klientów Banku. Oferowane rozwiązania spełniają najwyższe standardy jakości usług finansowych.


Alior Bank i Money Makers rozpoczynają współpracę, dzięki której indywidualne zarządzanie portfelem świadczone przez Money Makers, będzie dostępne dla klientów Banku.


Tym samym Alior Bank, jako pierwszy bank w Polsce, zaoferuje klientom, którzy chcą zainwestować kwoty powyżej 40 000 zł, profesjonalne rozwiązania z zakresu asset management z szeroką paletą strategii inwestycyjnych, transparentnymi kosztami oraz pełnym dostępem do indywidualnego rachunku inwestycyjnego przez Internet. Dotychczas taka usługa była zarezerwowana jedynie dla osób dysponujących milionowymi aktywami.

– Alior Bank po raz kolejny wyznacza nowe trendy w bankowości i jako pierwszy
w Polsce oferuje wszystkim klientom indywidualne zarządzanie aktywami już od 40 tys. złotych, świadczone przez ekspertów z firmy Money Makers. Dotychczas rynkowym standardem było oferowanie asset management tylko najzamożniejszym klientom, teraz Alior Bank to zmienia – mówi Krzysztof Polak, Dyrektor Biura Maklerskiego Alior Bank.

Indywidualne strategie inwestycyjne, oferowane przez Money Makers, wyróżniają się na tle innych rozwiązań inwestycyjnych dostępnych na rynku. Środki klienta znajdują się na indywidualnym koncie inwestycyjnym z dostępem on-line. Oznacza to możliwość sprawdzania na bieżąco składu portfela, historii transakcji, składania dyspozycji oraz przeprowadzania rozmów wideo z konsultantem inwestycyjnym. Tak prosty i nieograniczony dostęp do informacji znacznie przewyższa rynkowe standardy asset management, polegające na przesyłaniu danych z opóźnieniem, w postaci comiesięcznych raportów, czy konieczności osobistego składania dyspozycji w biurze firmy. Wszelkie opłaty są prezentowane w czytelny sposób. Każdy z klientów ma możliwość rozwiązania umowy w dowolnym momencie, bez żadnych dodatkowych kosztów. Tym samym oferta Money Makers przeciwstawia się rynkowemu trendowi do tworzenia coraz bardziej skomplikowanych i obciążonych niejasnymi kosztami produktów inwestycyjnych, z dotkliwymi sankcjami za wcześniejszą wypłatę środków.

– Współpraca z Alior Bankiem jest dla nas niezwykle ważna. Jest to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się banków w Polsce, poszukujący nowych możliwości zaspokajania potrzeb klientów oraz najnowocześniejszych rozwiązań. Dla klienta oznacza to indywidualne zarządzanie portfelem w oparciu o dopasowaną do profilu inwestycyjnego strategię, z dostępem do pełnych informacji on-line oraz z przejrzystym systemem opłat i przyjazną komunikacją. Chcemy zaproponować klientom nowy produkt na rynku zdominowanym przez ofertę jeszcze z lat 90., alternatywę dla prostych funduszy inwestycyjnych i niszowego asset management, z rosnącym w ostatnich latach udziałem obciążonych wysokimi kosztami struktur inwestycyjnych – mówi Michał Szymański, Partner Zarządzający Money Makers./ Alior Bank
Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki